Turystyka studencka – ciekawe kraje

Wyjazdy studenckie 2020

Zapoznaj się z naszymi propozycjami krajów jakie należy koniecznie odwiedzić z Party Camp w 2020 roku!

Chorwacja

To niewątpliwie top 1 wśród wyjazdów studenckich 2020. Na majówki studenckie i wakacje wrześniowe co roku zbieramy komplet setek uczestników studentów z całego kraju.

Wycieczki studenckie do Chorwacji

Hiszpania

Wybrzeże Costa Brava, wyspy kanaryjskie, a także Ibiza i Majorka, to najpopularniejsze miejsca gdzie na wakacje studenckie wybierają się najczęściej osoby w wieku 20-30 lat. Zdecydowanie prym wśród tych miejsc wiodą Lloret de mar oraz Barcelona

Hiszpania tanie obozy studenckie
Wyjazdy studenckie do Lloret de mar

Bułgaria

Południowe Bałkany wraz z malowniczym wybrzeżem morza Czarnego zachęcają studentów na wyjazdy w te okolice nie tylko swoją urodą ale także niskimi cenami, które często są w barach i w okolicznych sklepach dużo niższe niż Polsce. Najpopularniejsze destynacje wyjazdów studenckich to Złote Piaski oraz Słoneczny Brzeg. Nie możemy również zapomnieć o Albenie i innych atrakcyjnych miastach, które należy koniecznie odwiedzić podczas obozu studenckiego w Bułgarii czyli Nessebaru, Warny, Burgas oraz stolicy Sofi.

Wycieczki studenckie Bułgaria
Wyjazdy studenckie do Bułgarii

Włochy

W naszym zestawieniu na koniec zostawiliśmy sobie perełkę morza adriatyckiego i śródziemnego czyli Włochy z kurortem Rimini. Miejsce to jest również jednym z bardziej popularnych destynacji wyjazdów studenckich do Włoch. Podczas wycieczek studenckich we Włoszech odwiedzamy m.in Rzym, Wenecję, San Marino, Watykan i wiele innych ciekawych lokalnych atrakcji.

Wycieczki studenckie do Włoch
Obozy studenckie Włochy

Plany wjazdów studenckich 2020

W naszej ofercie wycieczek studenckich 2020 znajdują się powyżej wymienione kraje. Planujemy w niedalekiej przyszłości poszerzyć naszą ofertę obozów studenckich o takie kraje jak Gruzja, Francja, Szwajcaria, Czechy, Niemcy, Albania, Grecja, Ukraina, Węgry, Czarnogóra, Rosja, Litwa i Turcja. Śledźcie naszą stronę z wyjazdami studenckimi Party Camp aby być na bierząco z naszą ofertą wycieczek studenckich zagranicę 2020!