Obozy Młodzieżowe

Hiszpania czy Bułgaria?

Wakacje… Czas, którego wszyscy z utęsknieniem oczekują przez cały rok szkolny. Słońce, wolność i nieskończona ilość możliwości do eksploracji. Ale jak sprawić, aby te dwa miesiące nie przemknęły niezauważenie, zostawiając za sobą tylko mgliste wspomnienia spędzonych dni przed ekranem komputera czy telewizora? Obozy młodzieżowe – to właśnie one mogą być odpowiedzią na pragnienie przygód, nowych doświadczeń i niezapomnianych wspomnień, które będą rozgrzewać serca i umysły wszystkich uczestników obozów z Party Camp przez długie lata.

Hiszpania - Turnus I - HOTEL****
od 2999 PLN - do 31.03 potem wzrośnie
5/5
Hiszpania - Turnus II - HOTEL****
od 3199 PLN - do 31.03 potem wzrośnie
5/5
Hiszpania - Turnus III - HOTEL****
od 3299 PLN - do 31.03 potem wzrośnie
5/5
Hiszpania - Turnus IV - HOTEL****
od 3299 PLN - do 31.03 potem wzrośnie
5/5
Hiszpania - Turnus V - HOTEL****
od 3299 PLN - do 31.03 potem wzrośnie
5/5
Hiszpania - Turnus VI - HOTEL****
od 2999 PLN - do 31.03 potem wzrośnie
5/5

Szybki kontakt

Masz pytanie dotyczące wyjazdu? Zadzwoń lub napisz do nas, z chęcią odpowiemy!

Najbliższe wyjazdy

PAKIETY z BILETAMI SOLD OUT. Ostatnie 5 miejsc w naszym autokarze dla osób z własnymi biletami od 899 zł

BUŁGARSKIE ZŁOTE PIASKI NA WAKACJE MŁODZIEŻOWE

Bułgarska riwiera należy do najbardziej niedocenianych w Europie. Polacy chętnie tam jeździli w trakcie poprzedniego ustroju, a dziś nie doceniają imprezowego potencjału Złotych Piasków. Wybierz się z nami na wyjazd studencki, którego nie zaplanujesz w stu procentach. Mnóstwo fajnych ludzi, młode towarzystwo, pyszne jedzenie, słońce na przepięknych plażach i najlepsze dyskoteki będą Twoje!

Sprawdzona kadra zabiera Cię na wakacje all inclusive z drinkami z palemką, jakich tylko sobie zapragniesz. To także zwiedzanie miejsc związanych z kulturą bizantyjską, Warny czy Nessebaru podczas alternatywnych wycieczek 2024. Nie czekaj i pakuj się z nami do autokaru, by spędzić wakacje, jak lubisz. Terminy zaczynają się już od końca czerwca i tak bawimy się do końca sierpnia.

Obozy Młodzieżowe Złote Piaski

WŁOSKIE-BOSKIE RIMINI – WYPAD Z KRAJU DO RAJU

Półwysep apeniński? Czemu nie! Rimini to gorąca miejscówka, w której nie tylko plaża jest atrakcją. Miasto żyje nie tylko w dzień, ale i w nocy, a doskonałe warunki podczas naszego obozu młodzieżowego sprawią, że nie pomyślisz o kłopotach przez cały pobyt. 10 dni byczenia się na piasku, relaksu w cieplutkim Adriatyku bez martwienia się o pogodę. Czy można żyć piękniej?
Zabierz się z nami na obóz studencki oraz obóz dla dzieci i młodzieży, na którym odpoczniesz i zobaczysz coś, czego jeszcze nie widziałeś. W programie wycieczki do Wenecji i San Marino, buszowanie we włoskich sklepach i jednodniowa wycieczka do Rzymu. Zobacz Włochy, baw się inaczej niż zwykle i myśl tylko o tym, w co się ubierzesz następnego dnia. Wakacje 2024 dla młodych mogą mieć smak przyjemności.

LLORET DE MAR, CZYLI HISZPAŃSKIE MARZENIE NA OBÓZ MŁODZIEŻOWY

Z Party Camp zobaczysz najgorętsze miejsca w Europie i poszerzysz horyzonty. Wakacje dla studentów i młodzieży 2024 na hiszpańskiej riwierze w pobliżu Granady? Czemu nie! Zwiedzaj zabytki i dyskoteki, baw się w wodzie i na plaży i korzystaj z życia, poznając fantastyczne osoby podobne do Ciebie.

Nigdzie indziej nie znajdziesz tak wiele atrakcji jak w słynnym Lloret de Mar. To miejsce legendarne i kultowe, które pozwoli Ci na pełne wykorzystanie warunków, jakie panują podczas obozów młodzieżowych. Wybierz dogodną opcję dojazdu, właściwy hotel i rozrywki oraz zamelduj się na plaży nad cudownie ciepłym Morzem Śródziemnym. Ten wyjazd zapamiętasz na bardzo długo!

Zagraniczne obozy młodziezowe

MŁODZIEŻOWE WYCIECZKI ZAGRANICZNE. MIEJ CO WSPOMINAĆ!

Nie siedź w domu i wybierz się na najlepsze imprezowe obozy młodzieżowe. Pamiętaj, że wakacyjne terminy nie muszą być nudne, a pogoda nie musi sprawiać, że wzrośnie w Tobie frustracja. Wbijaj do naszego autokaru, który zawiezie Cię do jednego z najgorętszych – pod każdym względem – kurortu Europy. Spędź lipiec i sierpień tak, jak od zawsze miałeś ochotę i nie przejmuj się niczym więcej. Korzystaj z życia, bo młodym się jest tylko raz! Wakacje dla studentów i nie tylko już czekają.

NUDA, LEJE, NO NIC SIĘ NIE DZIEJE… I CO JA WTEDY ROBIĘ? NO WYJEŻDŻAM NA OBÓZ MŁODZIEŻOWY!

Wakacje to czas na odpoczynek. W końcu możesz zapomnieć o kłopotach i zająć się czymś przyjemnym. Najlepszym sposobem na relaks jest zmiana otoczenia. Popularne kierunki? No na pewno polskie góry, polskie morze i polskie jeziora. Nie za dużo tej Polski? Odpowiedz sobie na pytanie, czy wycieczki 2024 w kraju dają gwarancję pogody i szalonej zabawy? No… A Party Camp daje!

Wybierz się z nami w ciepłe kraje i wybieraj obozy studenckie, których nigdy nie zapomnisz. Tutaj masz ciepła pod dostatkiem, przyjemne widoki, świetna ekipa i młodość, która swoje prawa ma. Nie wybieraj ciepła rodem znad Bałtyku i grubych fląder smażących się na tłustym oleju. Spędź wakacje jak trzeba, na najlepszych obozach młodzieżowych, jakie możesz sobie wyobrazić. To co, gdzie jedziemy?

Obozy młodzieżowe Hiszpania