Majówka

STUDENCKA MAJÓWKA 2023, CZYLI IMPREZOWE WYJAZDY NA MAJÓWKĘ – DŁUGI WEEKEND

Majówka… Polacy kochają ten czas, gdy nad Wisłą unosi się przepiękny dym grillowanej kiełbaski popijanej piwem. Jednak takie statyczne rozrywki nie muszą być atrakcyjne dla młodych, którzy szukają szalonych dni, które będzie można wspominać przez całe życie. Jak spędzić piękne, słoneczne majowe dni i nie wynudzić się za całe życie?

MAJÓWKA 2024 W ŁEBIE
od 699 PLN / os
5/5
MAJÓWKA 2023 W HISZPANII
od 1199 PLN / os
5/5
MAJÓWKA 2023 NA CHORWACKIEJ IBIZIE
od 899 PLN
5/5

Szybki kontakt

Masz pytanie dotyczące wyjazdu? Zadzwoń lub napisz do nas, z chęcią odpowiemy!

Ostatnio dodane

MAJÓWKA 2023 W POLSCE – GRILL, PIWKO, CHILLOUT

Majówka 2023 nie musi znów wyglądać tak samo. Grill, butelka piwa i chillout na działce. Równie dobrze może być spędzona aktywnie lub jeszcze ciekawiej niż kiedykolwiek. Jak? Odpowiedź jest prosta: wyjazdy na majówkę. Oczywiście najłatwiej jechać w Polskę, ale nie zawsze najkorzystniej. Oczywiście, za granicą trzeba wiedzieć gdzie i z kim wyjeżdżać, jednak fakty są takie, że zarówno morze, jak i góry w naszym kraju przyciągają bliskością, ale odrzucają ceną. Tymczasem inne europejskie kraje oferują coś, czego u nas nie ma. Czyli? Bingo! Ciepło. Dzięki temu masz pewność, że weekendu majowego nie spędzisz na leżaku w pokoju lub grając w karty w świetlicy osiedlowej, ale naprawdę wygrzejesz się i zakosztujesz życia.

CHORWACJA W WEEKEND MAJOWY?

Niezwykłą popularnością, zwłaszcza w ostatnich latach i zwłaszcza wśród studentów na majowy weekend cieszy się Euro Trip. To specjalny rodzaj wycieczki po krajach europejskich autobusem.

Dzięki niej zwiedzasz wiele zakątków Europy, zatrzymując się to tu, to tam, dążąc do określonego miejsca. Wyjątkowa atmosfera takich wycieczek, duża ilość młodych osób oraz świetna zabawa zachęcają studentów do wyboru tej formy rozrywki.

To doskonała okazja do zabawy, przyjemności, relaksu oraz odpoczynku. A jakie europejskie kierunki są dziś w modzie?

MAJÓWKA NA POŁUDNIU EUROPY

Jednym z najpopularniejszych wyborów są wyjazdy do Chorwacji na majówki. Jest tam wiele ciekawych miejsc, między innymi wyspa Krk, popularny kurort Dubrownik czy stary Split, jednak na weekend majowy najlepiej nadaje się Crkvenica nieopodal chorwackiej Rijeki.

To miasto wprost nad wodą położone, dokładnie nad Zatoką Kvarnerską nad Adriatykiem, i niezwykłe miejsce na prawdziwy Euro Trip. Jako miejscowość wypoczynkowa znana jest już od XIX wieku. Cieszy się dużą popularnością, nie tylko podczas majowego weekendu, ale także podczas wakacyjnych tripów, zwłaszcza ze względu na doskonałe położenie, liczne sanatoria oraz przyjemny klimat.

Poczuj aurę prawdziwej studenckiej majówki i wybierz się do Crkvenicy!