Majówka w Hiszpanii
8/8

Majówka w Hiszpanii

Hiszpania - Lloret de Mar

  • Blisko Barcelony
  • Codziennie imprezy tematyczne
  • Malownicze wybrzeże Costa Brava
  • Pełne wyżywienie
Bestseller
28-04-2020 - 04-05-2020 (7dni)
1299PLN/
-43%
Od od 749PLN/
Szczegóły wyjazdu

Studencka majówka, czyli gdzie imprezować w długi weekend

Majówka to doskonały czas na odpoczynek, nabranie dystansu i podładowanie akumulatorów. Polacy kochają ten czas, gdy nad Wisłą unosi się przepiękny dym grillowanej kiełbaski popijanej piwem. Jednak takie statyczne rozrywki nie muszą być atrakcyjne dla młodych, którzy szukają szalonych dni, które będzie można wspominać przez całe życie. Jak spędzić piękne, słoneczne majowe dni i nie wynudzić się za całe życie?

No to jak, grillujemy?

Majówka 2019 nie musi znów wyglądać tak samo. Grill, butelka piwa i chillout na działce. Równie dobrze może być spędzona aktywnie lub jeszcze ciekawiej niż kiedykolwiek. Jak? Odpowiedź jest prosta ? wyjazdy na majówkę. Jakie mogą być popularne kierunki?

Na majówkę do Polski

Oczywiście najpopularniejszą destynacją są Polskie jeziora, morze lub góry. Dlaczego? Wydaje się być najtaniej, jest najbliżej, a do tego lepszy znany wróg niż nieznajomy przyjaciel. Ale czy słusznie? Wyjazd w Polskę wiąże się, jak się okazuje, z przynajmniej takim samym, jeśli nie większym wydatkiem niż w przypadku podróży zagranicznej. Oczywiście, trzeba wiedzieć, gdzie i z kim wyjeżdżać, jednak fakty są takie, że zarówno morze, jak i góry przyciągają bliskością, ale odrzucają ceną. Tymczasem inne, europejskie kraje oferują coś czego u nas nie ma, a mianowicie ? ciepło. Dzięki temu masz pewność, a nie tylko przypuszczenie, że majówki nie spędzisz na leżaku w pokoju lub grając w karty w świetlicy osiedlowej, ale naprawdę wygrzejesz się i zakosztujesz życia.

A może by tak Euro Trip?

Niezwykła popularnością, zwłaszcza w ostatnich latach i zwłaszcza wśród studentów cieszy się Euro Trip. To specjalny rodzaj wycieczki po krajach europejskich autobusem. Dzięki niej zwiedzasz wiele zakątków Europy, zatrzymując się to tu, to tam, dążąc do określonego miejsca. Wyjątkowa atmosfera takich wycieczek, duża ilość młodych osób oraz świetna zabawa zachęcają studentów do wyboru tej formy rozrywki. To doskonała okazja do zabawy, przyjemności, relaksu oraz odpoczynku. A jakie europejskie kierunki są dziś w modzie?

Kierunek ? południe

Jednym z najpopularniejszych wyborów są wyjazdy do Chorwacji na majówki. Jest tam wiele ciekawych miejsc, między innymi wyspa Krk, popularny kurort Dubrownik czy stary Split, jednak jedna lokalizacja zasługuje na szczególne względy. To Crkvenica nieopodal chorwackiej Rijeki. To miasto wprost nad wodą położone. Dokładnie nad Zatoką Kvarnerską nad Adriatykiem. To niezwykłe miejsce na prawdziwy Euro Trip. Jako miejscowość wypoczynkowa znana jest już od XIX wieku. Cieszy się dużą popularnością zwłaszcza ze względu na doskonałe położenie, liczne sanatoria oraz przyjemny klimat. Poczuj klimat prawdziwej studenckiej majówki i wybierz się do Crkvenicy!

Hiszpańskie marzenie

Drugim popularnym kierunkiem na Euro Trip podczas majówki jest Hiszpania. Wyjazdy na majówkę do Hiszpanii już niezwykle długo cieszą się wielką popularnością. Maj to okres, w którym hiszpańskie słońce przygrzewa mocno, ale nie spieka tak bardzo jak w lato. Ciepłe morze, przyjemny klimat, doskonałe jedzenie i smaczne alkohole ? czego chcieć więcej? Studencki wypad do Lloret de Mar to prawdziwy rarytas. Wyjątkowa atmosfera tego nadmorskiego kurortu z prowincji Girona, który liczy sobie niewiele poniżej 30 000 osób sprawia, że co roku z wizytą w tym mieście zjawiają się rzesze studentów z Polski. To przyjemna plaża, brak kłopotów, spokój i relaks oraz niezwykła impreza, na której nie może Cię zabraknąć!

Studencka majówka to niezapomniany czas, który powinno się wspominać przez całe życie. To ten moment, kiedy jeszcze możesz zaszaleć i nie myśleć o konsekwencjach w pracy albo w rodzinie. To moment, w którym życie jest najprostsze, a pogoda uśmiecha się do Ciebie. Wybierz jedną z wycieczek typu Euro Trip na partycamp.pl i ciesz się życiem pełnym witalności i słońca. Niech wygra dobra zabawa. Wbijaj z nami do Chorwacji i Hiszpanii!