Wakacje

WAKACJE ZA GRANICĄ? SPRAWDŹ NAJGORĘTSZE OKAZJE NA 2024 ROK

Myślisz o wypoczynku w wakacje? To bardzo dobrze, bo tak się akurat składa, że mamy dla Ciebie ofertę nie do odrzucenia. Wybierz się z nami na najlepszy wyjazd zagranicę, jaki możesz sobie zaplanować. Nie czekaj na okazję, ona już tu jest i czeka, byś wziął ją ze sobą do plecaka. Chorwacja, Włochy, Hiszpania? Który kierunek Ty wybierzesz?

Chorwacki Chill | Wyspa Pag
od 1599 PLN - Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji GRATIS!
5/5
Włochy | Party Camp
Od 1549 PLN
5/5
Wyjazd na Festiwal | UMF EUROPE 2024
od 2099 PLN
5/5
Hiszpania | Party Camp
Od 1399 PLN
5/5
Chorwacki Summer Closing 2024
Od 849 PLN
5/5

Szybki kontakt

Masz pytanie dotyczące wyjazdu? Zadzwoń lub napisz do nas, z chęcią odpowiemy!

ZNIŻKA FIRST MINUTE

RABAT FIRST MINUTE DLA PIERWSZYCH 100 OSÓB – RABAT 400 zł / os

Najbliższe wyjazdy

PAKIETY z BILETAMI SOLD OUT. Ostatnie 5 miejsc w naszym autokarze dla osób z własnymi biletami od 899 zł

OBOZY ZAGRANICZNE – CHORWACJA WE WRZEŚNIU

Trochę spokojniej, mniej dzieci i hałasu, za to zabawa, którą przygotujemy będzie nie mniej gorąca niż chorwackie słońce. Obozy i wakacje w Chorwacji nie muszą odbywać się w lipcu albo sierpniu. W końcu na Południu jest ciepło nawet we wrześniu, a Ty, jako student, masz teraz wolne. To co, wybierasz się z nami do Istrii lub Puli?

Chorwackie lato 2024 możesz spędzić na cudownych wodach Adriatyku. Wybierz się z nami w rejs imprezowym statkiem, poznaj zalety zabawy na plaży i odwiedź najlepsze kluby w tej części Chorwacji, a do tego zwiedzaj Pulę, Istrię, Rovinji. Atrakcji nie zabraknie, a przez tydzień poznasz dobrze kawał kraju i kulturę miejsca. No i zabawisz się, bo wakacje zagraniczne z Party Camp nie mogą obejść się bez fantastycznych ludzi i świetnych imprez.

COSTA BRAVA WRZEŚNIOWĄ PORĄ?

A może wolisz pojechać bardziej na zachód? Obozy zagranicą 2024 zahaczą także o Hiszpanię, która wrześniem jest bardziej rozśpiewana i roztańczona, ale nie brakuje jej ciepła i przyjemności. Gorące imprezy na plaży Lloret de Mar, najlepsze kluby Barcelony i zwiedzanie stolicy Katalonii. Oprócz tego doskonali ludzie, z którymi spędzisz tyle niezapomnianych chwil podczas tego tygodnia, że wielu z nich nigdy nie zapomnisz.

Baw się we wrześniu podczas lata 2024 z Party Camp i odwiedź słoneczną Hiszpanię, która o tej porze roku nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Codzienne imprezy tematyczne, wielka biba na plaży z najlepszymi DJ-ami tego kraju oraz multum ludzi, którzy podobnie jak Ty, są tu po to, by się bawić i czerpać z życia. Wybierz się z nami do Hiszpanii i zwiedzaj po swojemu. Takie wyjazdy i obozy zdarzają się tylko raz w życiu. To co, pakujesz się i lecimy w drogę?

RIMINI JAK MARZENIE

Włoskie plaże uchodzą za doskonałe miejsce do imprez, ale jedzenie i drinki, jakich tu doświadczysz, sprawią, że się zakochasz. Być może nie tylko w nich… Już teraz zarezerwuj miejsce w autokarze jadącym do włoskiego miasta Rimini. Twoje wakacje 2024 nad Morzem Śródziemnym to bajka.

Świetne kluby, które tu są, słyną z ostrej zabawy, a organizowane przez nas atrakcje sprawią, że żadnego dnia z siedmiu, które spędzisz poza domem, nie będziesz żałował. Wybierz wyjazd zagraniczny, który przysporzy Ci wspomnień i wiele przyjemności z najlepszymi ludźmi, których jednoczy zabawa przy dobrej muzie. Zabaw się z nami w miasteczku wodnym czy parku rozrywki podczas tego lata zagranicą. Do tego Rzym, San Marino i kluby, których jeszcze nie widziałeś. Albo to one nie widziały Ciebie!

LLORET DE MAR NA PEŁNEJ

Hiszpania podczas wakacji i obozów w 2024 będzie oblegana. Bo to świetne miejsce na zabawę, relaks i niczym nieskrępowany odpoczynek. Wbijaj z nami na najgorętsze imprezy na hiszpańskim wybrzeżu Costa Brava lub w klubach, których sława sięga całej Europy. Wybierz odpowiedni pakiet i jedź z nami do najlepszych hoteli w słonecznym półwyspie iberyjskim.

Tutaj weźmiesz udział w wielu imprezach tematycznych, zabawie integracyjnej non stop czy odwiedzisz kluby, o których do tej pory tylko słyszałeś. W to lato i obozy zwiedzisz także Barcelonę, zobaczysz urokliwe uliczki, kościoły i stadion Camp Nou, a potem zabawisz się podczas imprezowego rejsu. Tutaj możesz wybrać dokładny termin oraz hotel, w którym spędzisz ten wyjątkowy czas. W nim także zorganizujemy niejedną imprezę, by poznać się bliżej i cieszyć się swoją obecnością. To najlepszy pomysł na wyjazd dla studentów w 2024 roku, na jaki wpadniesz.

Więc po co czekasz? Na tym obozie zagranicznym naprawdę nie może Cię zabraknąć!