Nasza historia

Party Camp istnieje już od ponad 12 lat!

To było wiele lat temu, ale tak nas to wciągnęło, że postanowiliśmy pasję zamienić w sposób na życie. Już od kilkunastu lat organizujemy wyjazdy w najlepsze imprezowe zakątki Europy. W naszych wyjazdach, obozach i imprezach od początku działalności uczestniczyło ponad 30 000 ! Myślą przewodnią organizowanych przez nas wyjazdów jest całodobowa integracja oraz przeżycie najlepszych chwil swojego życia podczas różnych festiwali, majówek, sylwestrów, wakacji oraz wyjazdów na narty w Polsce i zagranicą. Jesteśmy także jedyną w Polsce firmą oferującą wyjazdy na znane festiwale muzyczne Ultra Music Festival i FRESH Island Festival w Chorwacji. Jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji, prosimy o kontakt z nami.

Dlaczego Party Camp?

Każdej nocy wspólna impreza?! Codzienne będziesz miał okazję uczestniczyć w wycieczkach fakultatywnych do popularnych i interesujących miejsc m.in. na objazdówkę po najpopularniejszych miejscach. Nie zastanawiaj się i dołącz do najbardziej imprezowego wakacyjnego wyjazdu roku 2017!

  • 30 000 KLIENTÓW OD 2005 ROKU
  • PONAD 100 ZORGANIZOWANYCH WYJAZDÓW
  • DOŚWIADCZENIE
  • BEZPIECZEŃSTWO
  • NIESAMOWITE WRAŻENIA
  • WSPOMNIENIA NA CAŁE ŻYCIE
Ponad 30 000 Zadowolonych imprezowiczów, ponad 100 zorganizowanych wyjazdów

CO NAS CZEKA W 2018 ROKU?

Przygotuj się na wyjazd życia!

Podczas tegorocznych wakacji 2018 przygotowaliśmy dla Was prawdziwą wakacyjną ofertę spełnienie najskrytszych marzeń! Przewidzieliśmy dla Was wiele atrakcji na imprezach i wycieczkach. Bądź na wyjazdach studenckich Party Camp pierwszy, zanim dotrą tam Twoi znajomi dopiero za rok. Gwarantujemy, że to nie będzie Twój ostatni wyjazd z nami, ponieważ sami się od niej nieźle uzależniliśmy!