Nasza historia

Jako Party Camp organizujemy wycieczki,
obozy i wyjazdy studenckie już od ponad 12 lat

Organizowanie wycieczek studenckich okazało się tak ekscytujące, że postanowiliśmy zamienić pasję w sposób na życie. Naszym celem jest zagwarantować atrakcyjne wyjazdy dla młodych osób w najlepsze imprezowe zakątki Europy. Od początku działalności zapewniliśmy ekscytujące wrażenia na wyjazdach, obozach i imprezach ponad 30 000 studentów! Dołącz do nich i przekonaj się, że warto spędzić wolne razem z Party Camp.

W ramach organizowanych przez nas wyjazdów możesz liczyć na całodobową integrację ze wspaniałymi ludźmi i przeżycie najlepszych chwil podczas niezwykłych festiwali, niezapomnianych majówek, wybuchowych Sylwestrów, gorących wakacji i pasjonujących wyjazdów na narty w Polsce i zagranicą. Jeśli chcesz przeżyć coś wspaniałego i całkowicie wyjątkowego, wybierz się z nami na znane festiwale muzyczne Ultra Music Festival i Fresh Island Festival w Chorwacji. Skontaktuj się z nami, daj znać, jaki wyjazd Cię interesuje i zarezerwuj go już teraz!

Wycieczki studenckie z Party Camp – dlaczego warto?

Każdej nocy wspólna impreza?! Żaden problem – na Ibizie są setki najlepszych klubów w Europie! Z kolei w ramach odpoczynku i zwiedzania codzienne będziesz mieć okazję uczestniczyć w wycieczkach fakultatywnych do interesujących miejsc, m.in. na objazdówkę po najpopularniejszych punktach. Nie zastanawiaj się i dołącz do najbardziej imprezowego wakacyjnego wyjazdu roku!

  • 12 lat działalności
  • 30 000 zadowolonych klientów
  • pewne rezerwacje
  • bezpieczeństwo
  • niezapomniane wrażenia
  • wspomnienia na całe życie
  • ponad 30 000 zadowolonych imprezowiczów i ponad 100 zorganizowanych wyjazdów

Co nas czeka w 2018 roku?

Przygotuj się na wyjazd studencki życia!

Tegoroczne wakacje 2018 to jedyna w swoim rodzaju szansa na prawdziwą wakacyjną przygodę, podczas której spełnisz najskrytsze marzenia. Poczuj moc atrakcji na imprezach i wycieczkach, których nie zapomnisz do końca życia. Poznaj niezwykłych ludzi, odpocznij w urokliwych miejscach i wyszalej się w najbardziej odjechanych klubach w Europie. Uwaga! Nasze wyjazdy studenckie uzależniają i nie kończą się na jednej wycieczce. Chcesz się o tym przekonać na własnej skórze? Skontaktuj się z nami już teraz!