Sylwester

SYLWESTER 2024/2025 CZYLI NAJLEPSZE WYJAZDY NA SYLWESTRA W GÓRACH

Przeżyjcie sylwestrową ucztę emocji w sercu polskich gór! Poczujcie góralską atmosferę, wybierając Sylwester Party Camp 2024/2025 w jednej z trzech niezwykłych lokalizacji: Zakopane, Ustroń, lub w Białym Dunajcu i Poroninie, oddalonych o zaledwie 7 km od Zakopanego.

Każda z tych miejscowości zapewni niezapomnianą zabawę sylwestrową dla setek imprezowiczów w wieku 20-40 lat, zarówno dla studentów, jak i dla tych, którzy już dawno pożegnali studenckie lata. Nasze sylwestrowe eventy to coroczne hity, przyciągające tłumy poszukiwaczy niezapomnianych wrażeń, dziennych i nocnych przygód.

GÓRAL PARTY CAMP
od 1499 PLN
5/5
GÓRAL PARTY CAMP PREMIUM
od 1799 PLN
5/5
GÓRAL PARTY CAMP VIP
Od 2399 PLN
5/5
GÓRAL PARTY CAMP ZAKOPANE
od 1799 PLN
5/5
SYLWESTER PARTY CAMP!
1099 PLN
5/5
SYLWESTROWE WYJAZDY ZAGRANICZNE
od 2499 PLN
5/5

Szybki kontakt

Masz pytanie dotyczące wyjazdu? Zadzwoń lub napisz do nas, z chęcią odpowiemy!

ZNIŻKA FIRST MINUTE

RABAT FIRST MINUTE DLA PIERWSZYCH 100 OSÓB – RABAT 400 zł / os

Najbliższe wyjazdy

PAKIETY z BILETAMI SOLD OUT. Ostatnie 5 miejsc w naszym autokarze dla osób z własnymi biletami od 899 zł

SYLWESTROWA ZABAWA DO BIAŁEGO RANA W TATRZAŃSKIM KLIMACIE! SYLWESTER 2024/2025

To nasz kolejny sylwester w górach, czyli najbardziej odjechana impreza dla wszystkich, którzy nie boją się powitać nowego roku w klimacie zabawy. W tym roku przygotowaliśmy dla Was specjalną wersję imprezy w Tatrach w Białym Dunajcu niedaleko Zakopanego. Góral Party Camp to ponad 700 osób z całej Polski w jednym miejscu połączone wspólną zabawą.

Najgorętszy sylwester na Podhalu odbędzie się w tym roku w Termach Gorący Potok. To miejsce, które zachwyci Cię swoją atmosferą i pozwoli Ci na przywitanie roku z pompą. Sylwester studencki to nie tylko zabawa w suchej sali bankietowej, ale także tańce przy muzyce najlepszych DJ-ów w wodzie. Termy dadzą się poznać od najlepszej strony.

Jeśli szukasz taniego sylwestra w polskich górach, wpadaj z nami w Tatry. Sylwester 2024/2025 uświetnią największe gwiazdy polskiej (i nie tylko) sceny disco. Nie może Cię z nami zabraknąć, tym bardziej, że po koncercie będziesz mógł zrobić sobie z artystą pamiątkowe zdjęcie. Jeszcze nie wiesz, co robisz na sylwka? Wpadasz na sylwester dla studentów!

NA CO MOŻESZ LICZYĆ?

Specjalnie dla naszej ekipy przygotowaliśmy wiele atrakcji:

 • Sala bankietowa, sala basenowa i wiele atrakcji na miejscu;
 • Koncerty najbardziej topowych artystów, którzy zachwycą Cię swoimi przebojami w nurcie muzyki disco;
 • Wizyta na stoku narciarskim, zabawa na kuligu z pochodniami i ogniskiem;
 • Mnóstwo imprez, w tym słynna w Karczmie u Furtoka czy integracyjna zabawa w Termach;
 • Najmodniejszy lokal na Podhalu, czyli Casanova, specjalnie dla uczestników sylwestra w górach 2024/2025;
 • Zwiedzanie stolicy polskich tatr oraz zdjęcie grupowe na Gubałówce;
 • Zajęcia sportowe oraz turniej w pokera i wiele innych!

KILKA DNI ZABAWY

Nasz sylwester studencki to nie tylko zabawa do białego rana w ostatnią noc roku, ale także kilka dni przed spędzonych na największych imprezach w najlepszych lokalach Tatr. Już na początek czeka Cię impreza integracyjna w Termach Gorący Potok, a potem będzie tylko lepiej. Drugi dzień to narciarskie szaleństwo, a potem odwiedziny w jednym z najlepszych klubów na Podhalu – Casanova. Kolejny dzień to szaleństwo koncertów i kolejne doskonałe miejsca, których na tanim sylwestrze w górach 2024/2025 nie mogło zabraknąć!

W międzyczasie kulig, zwiedzanie Zakopanego oraz najgorętsza impreza sylwestrowa w tym roku, czyli zabawa w dwóch salach Term w Białym Dunajcu. Będą świetni DJ-e, doskonała muza i ponad 700 osób, które przyjechały tu, by bawić się do upadłego. Korzystaj, póki możesz z sylwestra dla studentów Góral Party Camp 2024/2025

TRZY PAKIETY, CZTERY NOCE, MOC ZABAWY

Wpadajcie do Białego Dunajca z nami. Już teraz możecie wybrać tani sylwester i spędzić go w najlepszym gronie. Do wyboru macie aż trzy pakiety na cztery noce, w skład których wchodzą:

 • różne formy zakwaterowania,
 • codzienne wyżywienie pełne,
 • powitalny szampan w pokoju,
 • impreza sylwestrowa na dwóch salach Term Gorący Potok,
 • opieka koordynatorów,
 • codzienne atrakcje, w tym zwiedzanie Zakopanego,
 • wizyta w najlepszych miejscówkach na całym Podhalu,
 • wyjazd na stok narciarski,
 • koncerty gwiazd muzyki disco i wiele więcej.

Wybierajcie swoje opcje na najgorętszy sylwester w górach i nie zapominajcie, że tu jedzie się po to, by bawić się na całego.

ATRAKCJE NA SYLWESTRZE STUDENCKIM

Wybierając naszą ofertę Góral Party Camp, decydujesz się na udział w czymś, co zostanie z Tobą na całe życie. Sylwester w górach 2024/2025 spędź dużo lepiej niż wszystkie poprzednie razem wzięte! A może chcesz jeszcze raz poczuć ten chill? Wbijaj do nas, bo tu czeka na Ciebie wiele atrakcji.

Termy Gorący Potok to miejsce, gdzie przyjemne ciepło wody o temperaturze 34-40°C podgrzewa atmosferę. 10 basenów zewnętrznych i zabawa sylwestrowa przy muzyce najlepszych DJ-ów to klucz do dobrego spędzenia tego sylwestra dla studentów. Oprócz tego weźmiesz udział w imprezie w karczmie góralskiej U Furtoka, najmodniejszym klubie na Podhalu Casanova oraz zobaczysz skocznie narciarskie, zwiedzisz Zakopane, pójdziesz na koncerty gwiazd muzyki disco i przeżyjesz niezapomnianego sylwestra 2024/2025.