Wyjazdy do Bułgarii

Marzy Ci się spędzanie czasu na fantastycznej riwierze, która co roku przyciąga dziesiątki tysięcy Polaków, spragnionych słońca i morskich klimatów? Wakacje z Party Camp to najlepszy wybór dla młodych ludzi, poszukujących intensywnych wrażeń w bułgarskich Złotych Piaskach i innych popularnych kurortach, takich jak Słoneczny Brzeg. Nasze wyjazdy to połączenie imprezowego szaleństwa i poznawania okolicy poprzez różnego rodzaju wycieczki i aktywności. Dołącz do ekipy, by razem odkrywać uroki tego kraju.

Co robić w Bułgarii?

Bułgaria to nie tylko kilometry wspaniałego wybrzeża z czystymi plażami, wyróżnionymi Błękitną Wstęgą, ale też spuścizna kulturowa z czasów romańskich, a także późniejszych – stare monastyry i świątynie. Od wiosny do jesieni na bułgarskim wybrzeżu i w interiorze dominuje pogoda idealna na wakacyjne szaleństwa, co czyni kraj doskonałą destynacją na pełen wrażeń Party Camp. Sprawdź pełną ofertę naszych wyjazdów i przeżyj wakacje swojego życia! My zajmiemy się organizacją podróży i aktywności, łącznie z naszą słynną Boat Party czy imprezami Graffiti Red Love. Poznaj ludzi w Twoim wieku, którzy uwielbiają dobrze się bawić i spędzać czas w doborowym towarzystwie.

Jaka waluta obowiązuje w Bułgarii?

Lew

Czym jest Słoneczny Brzeg i dlaczego warto go odwiedzić?

Must-visit podczas wakacji w Bułgarii. Najbardziej popularny kurort w kraju, położony nad Morzem Czarnym. Słoneczny Brzeg to doskonałe miejsce na plażowe wakacje ze względu na rozbudowaną infrastrukturę i bazę hotelową, ale to nie jedyne, co przyciąga turystów do tej części Bułgarii. Każdy, kto uwielbia clubbing i pub-crawle, słyszał o perle bułgarskiej riwiery. Hektolitry lokalnego alkoholu, kolorowe szoty i outdoorowy, wyluzowany styl – z tego między innymi znane są imprezy w Nessebarze i okolicznych kurortach. To tutaj funkcjonują również najsłynniejsze w całym kraju kasyna, które przyciągają gości z kraju i zagranicy. W Bułgarii przeżyjesz prawdziwie szalone noce, podczas których wszystko jest możliwe! Biorąc udział w jednym z naszych obozów, spędzisz je z ludźmi, którzy podzielają Twoje zainteresowania i podejście do życia. Razem odwiedzicie okoliczne atrakcje – Warnę, w której znajduje się znane delfinarium, pobliskie stare klasztory, a także Aquapark w Nessebarze, znany z licznych atrakcji wodnych. Organizowane przez nas tematyczne imprezy rozgrzeją atmosferę każdego dnia, przygotowując uczestników obozu na dalsze atrakcje wieczoru. Przewidujemy między innymi party na złotych bułgarskich plażach czy innego rodzaju plażowe aktywności i gry fakultatywne.

Gdzie znajdziesz najlepsze imprezy?

Oczywiście ? w Złotych Piaskach! To kolejny kurort, który jest jednym z najczęstszych wyborów wakacyjnych Polaków. Dlaczego? Nietrudno zgadnąć – chodzi oczywiście o słynne, złote plaże i szalone życie nocne. W sezonie Złote Piaski to miejsce, które nigdy nie zasypia. Fani clubbingu znajdą tam szeroki wybór różnego rodzaju lokali, skupiających się na konkretnym rodzaju muzyki, począwszy od reggaetonu po hip-hop. Wybierając się na nasz obóz, będziesz mieć możliwość najlepszego spożytkowania bułgarskich wakacji. Codzienne imprezy w różnych wariantach pozwolą Ci na korzystanie z uroków plaż i morza, którego średnia temperatura w sezonie wynosi aż 24 stopnie. Nasz szczegółowo zaplanowany program przyspiesza integrację, a jednocześnie zapewnia sporą dawkę chillu, który jest przecież podstawą każdych wakacji.

Wybierając się do Złotych Piasków, masz gwarancję uczestnictwa w naszych flagowych imprezach, takich jak Boat Party czy Red Love. Zabierzemy Cię na wieczór z bułgarskim winem, czy do oddalonej o zaledwie 17 kilometrów Warny, będącej miastem wypełnionym różnego rodzaju zabytkami. Odkrywaj Bułgarię z idealnej bazy, jaką jest ten słynny kurort nad Morzem Czarnym. To miejsce stworzone dla młodych ludzi, w którym panuje imprezowa atmosfera i wyluzowany klimat. Złote Piaski w niczym nie ustępują najlepszym kurortom Europy Zachodniej – sprawdź to na własnej skórze! Pełna oferta wycieczek do Bułgarii wraz z opisami dostępna jest na naszej stronie internetowej.

Sprawdź nasze oferty w Bułgarii

Wyjazdy studenckie do Bułgarii