Sylwester Studencki

Sylwester Studencki, to dość szeroki zakres oferowanych imprez na Sylwestra. Sylwestry studenckie charakteryzując się głównie studenckim klimatem i muzyką podczas tych imprez.

Charakterystyczną cechą tych imprez, to również młody wiek sylwestrowych gości oraz duża ich ilość w jednym miejscu jakim są pensjonaty lub kluby, które w tym dniu organizują sylwestra studenckiego pod swoim dachem.

Odnosząc się do słowa największy przychodzi nam na myśl tylko jedno… największe sylwestry studenckie są organizowane przez Party Camp i kilka innych organizacji np.: pod szyldem sylwester akademicki. Jednak, to Party Camp jest inicjatorem dużych sylwestrów studenckich dla prawie 1000 osób, co udało się osiągnąć, to ekipie Party Camp 2 krotnie w 2009r. i 2010r. Podczas tych imprez było bardzo studencko i zabawy sylwestrowe trwały do samego rana.

Pod koniec naszego wywodu sylwestrowego chcielibyśmy Ciebie drogi studencki czytelniku zaprosić na jednego z naszych sylwestrów studenckich Łeba Party Camp 2011 czyli Sylwester Studencki nad morzem w Łebie lub Góral Party Camp 2011, to jest sylwester studencki w Zakopanem, a dokładniej w Białym Dunajcu ok. 7km od Zakopanego / 10 minut drogi samochodem lub busem.

Zapraszamy do udziału w naszych sylwestrowych wyjazdach studenckich wszystkich również nie będących studentami, a legitymującymi się dokumentami tożsamości potwierdzającymi pełnoletność.

Do zobaczenia podczas tegorocznego sylwestra studenckiego nad morzem lub w górach!

Party Camp Team!