Gdzie spędzić sylwestra, czyli jak dziś nie zaplanujesz, jutro nie pojedziesz

Spędzanie Sylwestra, ostatniego dnia w roku w domu, samotnie na kanapie nie jest dobrą opcją, zwłaszcza jeśli ledwo wkroczyłeś w trzecią dekadę życia. Dlatego studenckie wyjazdy na sylwestrową noc należą do najfajniejszych i najciekawszych w życiu. Ciesz się życiem w różnych miejscach świata i nie przejmuj się niczym. Powitaj nowy, lepszy rok w górach lub nad morzem. To Ty wybierasz, a my tylko trochę Ci pomożemy.

Sylwester za granicą?

Część osób wybiera wyjazd poza granice naszego kraju, jednak nie zawsze okazuje się to dobrym pomysłem. Po pierwsze inny klimat to inne postrzeganie tego wyjątkowego dnia i wiele z nich opowiada później, że żałuje, że wybrało taką lokalizację. Z drugiej strony to także zdecydowanie droższe, zwłaszcza, że te dni należą do tych, które osiągają najwyższe stawki, jeśli chodzi o opłaty za pobyt, przejazd i wyżywienie. Co więcej, często jest także problem ze zbyt krótkim pobytem, co wiąże się z dodatkowymi opłatami lub koniecznością wzięcia jeszcze dłuższego wolnego w pracy. Na przełomie jednego roku i drugiego nie każdy może sobie na to pozwolić. Jeśli więc decydujemy się na spędzenie Sylwestra 2018/2019 za granicą musimy to wszystko wziąć pod uwagę. Jeśli nie, możemy zdecydować się na spędzenie go w naszym kraju.

Może na stoku?

Sylwester w górach to ulubiona rozrywka studentów. Wyjątkowe wyjazdy do Zakopanego, Poronina, Białki Tatrzańskiej czy Białego Dunajca to prawdziwa frajda. Połączenie zimowego szaleństwa i fajerwerków robi oszałamiające wrażenie. Spędzenie tej nocy w niecodziennym entourage ?u to okazja do czystego relaksu, odpoczynku i zostawienia za sobą tego co w roku minionym. W zamian rozpoczyna się okres tego, co nowe, a więc i z nowymi nadziejami powinniśmy w ten czas wchodzić. Czy słusznie? Czas pokaże! Jedno jest jednak pewne, Sylwester studencki w górach to nie tylko frajda z jazdy na nartach i czerpanie z białego szaleństwa, ale także najlepsze imprezy z prawdziwymi góralami. Śnieżnobiałe stoki, oszronione drzewa i zabawa do rana, też białego. Czy nam, młodym potrzeba czegoś więcej?

A może jednak morze?

Drugą opcją jest wyjazd nad morze. Powitanie Nowego Roku na plaży to istotnie jedna z najpiękniejszych chwil w życiu. Czy rzeczywiście nad morzem w Sylwestra jest tak drogo? Niekoniecznie! Najważniejsze to wiedzieć co wybrać. Dzięki odpowiednim ofertom możemy spędzić cudowny ostatni dzień roku nad morzem i nie wydać na to fortuny. W zamian otrzymujemy cudowną zabawę, znakomitych ludzi, z których nikt nie siedzi znudzony i niechętny do zabawy i wiele innych atrakcji. Tak naprawdę spędzanie Sylwestra 2018 nad morzem może być ekscytujące. Wszystko zależy od tego jak, z kim i w jaki sposób. Popularny kierunki to przede wszystkim Łeba, Ustka, Władysławowo, Kołobrzeg, Mielno oraz, oczywiście, Trójmiasto z Gdańskiem, Gdynią i Sopotem. Wybierasz sopockie molo w pierwszych chwilach nowego roku czy może zdecydujesz się na łebskie wydmy z tą łącką na czele? Wybór należy do Ciebie! Jedno jest pewne, to może być niezapomniany Sylwester przed niezapomnianym rokiem.

Skorzystaj z oferty partycamp.pl i wybierz się na najlepszego studenckiego Sylwestra, o jakim nawet nie słyszałeś. W końcu będziesz miał o czym opowiadać i gwarantujemy, że nie zapomnisz tego do końca życia. Niezapomniana impreza na stoku lub na plaży, z nartami albo kocami, pod gołym niebem lub w chacie góralskiej, na molo lub na skoczni ? co tylko wybierasz! Nie czekaj i już dziś zaplanuj swoje ostatnie godziny tego roku, bo ktoś inny sprzątnie Ci tę okazję sprzed nosa!