Sylwester nad morzem – czyli co każda dziewczyna powinna zabrać ze sobą…

  1. Ekwipunek na drogę.

Pakując się na Sylwestra nad morzem należy zacząć od najbardziej podstawowych rzeczy każdego podróżującego studenta, czyli dobrego prowiantu. Podróż pociągiem w naszym kraju może zając dobre godziny. Przy  dobrym napoju i zagryzce czas będzie płynął szybciej i przyjemniej. Już na tym etapie można zawiązać nowe znajomości i dużo zręczniej to wychodzi, gdy nie wita się nowych kolegów z pustymi rękoma.

  1. Ciuchy na imprezę

Każda dziewczyna już miesiąc przed Sylwestrem zaczyna mieć niepokojące myśli, w co by się ubrać na imprezę i zaczyna śledzić wszystkie możliwe modowe portale internetowe i coraz uważniej przygląda się wystawom w galeriach handlowych szukając wymarzonej kreacji.  Dziewczyny, pamiętajcie, żeby wybrać coś wygodnego, zwłaszcza jeśli chodzi o buty i  koniecznie dopasowanego do pory roku. Nikt nie chce się przecież rozchorować na sam początek Nowego Roku. Nie dajcie się też zwariować modowym trendom. Jedziecie się wyszaleć, a nie na żaden konkurs piękności.

  1. Strój kąpielowy

W letnim sezonie byłoby to oczywiste, a zimą w sylwestra pewnie większości z Was  umknęłoby to uwadze. Nie polecam osobiście kąpieli w Bałtyku, zwłaszcza po alkoholu, ale wspólny wypad na basen, czy saunę to niezłe urozmaicenie Waszego wyjazdu, dlatego strój kąpielowy zawsze leżeć w pogotowiu.

  1. Laptopa z dostępem do Internetu. Przed przyjazdem można sprawdzić, czy w naszym miejscu noclegowym oferują bezprzewodowe łącze dla klientów.  Niestety w dzisiejszych czasach trudno wytrzymać te parę dni „bez kontaktu z resztą świata”.  Codzienne sprawdzanie fb to tylko jeden z naszych nałogów.  Pamiętajcie jednak, że prawdziwa impreza odbywa się w realnym świecie i nie spędźcie większości czasu przed ekranem.