Obozy i kolonie Party Camp zniżki na wyjazdy

First minute

Jest to okazja zakupu wyjazdu w znacznie lepszej cenie. Im wcześnie zdecydujesz się na zakup tym mniej zapłacisz. Sukcesywnie wraz z upływem czasu oraz z w miarę wyczerpywania się promocyjnych miejsc ceny będą rosły.

Aktualna cena dla danego terminu jest widoczna w konkretnej ofercie w tabeli dostępnych terminów.

Chcesz zapłacić mniej? Zarezerwuj już dziś!

Zniżka grupowa dla grup powyżej 5 osób

Nie ważne gdzie, ważne z kim! Całkowicie zgadzamy się z tym powiedzeniem bo wiemy, że wielu z Was podróżuje w gronie przyjaciół! W zależności od wielkości ekipy oraz wybranej oferty możemy zaproponować Was coś extra. Jak masz grupę powyżej 5 osób, to napisz do nas – zobaczymy co da się zrobić i postaram się Wam udzielić korzystnego rabatu!

Zostań Ambasadorem Party Camp

Ambasadorem Party Camp może zostać każdy, kto ukończył 15 lat, kto zna i aktywnie chce promować naszą ofertę w mediach społecznościowych, na grupach na Facebooku, gdziekolwiek ma możliwości i ochotę. Każdy nasz Ambasador otrzymuje swój unikatowy kod ambasadorski, który daje kupującemu 50 zł zniżki.

Ambasador za każdą osobę, którą ambasador przekona do zakupu naszej oferty otrzymuje zazwyczaj 50 do 100 zł prowizji. Uzupełnij formularz i dołącz do naszych ambasadorów: www.ambasadorpartycamp.pl 

Zapraszamy!

Jeżeli masz jakieś pytania zadzwoń na naszą infolinie: +48 58 380 08 03 lub napisz mail rezerwacje@partycamp.pl 

Wyjazdy studenckie party camp