Zachód słońca nad Adriatykiem

Szum morza, śpiew ptaków i zachodzące słońce nad Adriatykiem to tylko część klimatu, który otaczać Cię będzie podczas tegorocznej majówki. Jak kiedyś powiedział ktoś mądry podróże kształcą i także podczas naszego wyjazdu możesz dowiedzieć się czegoś nowego. Jadąc na majówkę do Chorwacji masz szansę poznać kulturę i obyczaje mieszkańców tego pięknego kraju. Dodatkowo wspaniała kuchnia i rakija zachęcają do podróży największych koneserów sztuki kulinarnej.
Wyjazdy studenckie to nie tylko imprezy choć i one nie schodzą na boczny plan. Tylko z firmą Party Camp zobaczysz najpiękniejsze zabytki z listy UNESCO.
Największą atrakcją którą z pewnością musi zobaczyć każdy kto odwiedza Chorwację jest Park Narodowy Jeziora Plitwickie. Główną jego atrakcją jest 16 jezior połączonych 92 wodospadami. Jeziora i wodospady otoczone są gęstymi lasami bukowymi, jodłowymi i sosnowymi. Są tu też liczne jaskinie. Turkusowa woda i zielona roślinność tworzą rajski krajobraz. Jeziora podziwiać można dzięki drewnianym kładkom, rozpiętym tuż nad powierzchnią wody.
Kolejne atrakcje to warta polecenia podczas majówkowego wyjazdu studenckiego z10100229Q,Chorwacja-wycieczki---Dubrownik--Chorwacjawyspa Krk, czyli Park Narodowy położony na wyspie oraz starówka miast Split.
Do zobaczenia.