Sylwester 2023/2024 w Kościelisko

Kościelisko: Przyciąga Cię perspektywa spędzenia sylwestra 2023/2024 w otoczeniu górskiego krajobrazu?

Pragniemy zaprosić na wyjątkową Sylwestrową zabawę! Co roku organizujemy najgorętszy sylwester w górach, który przyciąga wielu gości z całej Polski. „Góral Party Camp” to nie tylko miejsce na zabawę, ale również na poznanie nowych ludzi i spędzenie wspaniałych chwil. Z pewnością nie zabraknie tańców przy muzyce najlepszych DJ-ów.

W przypadku, gdy chcesz spędzić tanio sylwestra w polskich górach – mamy dla Ciebie świetną ofertę! Na Sylwester 2023/2024 wystąpią największe gwiazdy polskiego (i zagranicznego) disco – a Ty możesz uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu. Po koncertach będziesz miał okazję zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z artystami. Jeśli jeszcze nie wiesz, jak spędzić sylwestra, zapraszamy na sylwestra dla studentów!
Sylwester studencki to nie tylko jedna noc szalonej zabawy, ale także kilka dni spędzonych na imprezach w najlepszych klubach, a na początek – impreza integracyjna, a potem czekają na Ciebie zjazdy na nartach, koncerty, kulig, zwiedzanie i wiele innych atrakcji. Zarezerwuj już teraz swoje miejsce na tanim sylwestrze w górach!

Jeśli chcecie spędzić wyjątkowy sylwester, to Party Camp jest najlepszym miejscem dla Was. Oferujemy cztery noclegi, zabawę i wypoczynek. Wybierzcie nasz tani sylwester i bawcie się w gronie wspaniałych ludzi. Nasze pakiety zawierają wiele atrakcji, takich jak różne formy zakwaterowania, codzienne pełne wyżywienie, imprezę sylwestrową, opiekę koordynatorów, codzienne wycieczki i wizyty w najlepszych miejscach regionu, wyjazdy na stok narciarski, a także koncerty gwiazd. Przygotujcie się na niezapomniany sylwester w górach!

Alternatywa dla Sylwestra w Kościelisko

GÓRAL PARTY CAMP
od 1199 PLN
5/5
GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER ALL INCLUSIVE
Od 2199 PLN
5/5
ZAKOPANE GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER Z BALEM!
od 1499 PLN
5/5
SYLWESTER PARTY CAMP!
1099 PLN
5/5

Pragniesz przeżyć coś wyjątkowego podczas Sylwestra i powitać Nowy Rok w niezapomniany sposób? Wizualizuj sobie to miejsce, gdzie magia tej nocy połączy się z górską aurą, a każde nowe znajomość stanie się częścią niezapomnianego przekazu. Muzyka i taniec będą towarzyszyć Ci aż do świtu, a Ty będziesz miał okazję porządnie się zrelaksować.

Sylwester 2023/2024 w Kościelisko w górach

Gotów na Sylwestra, który przyniesie Ci więcej niż tylko odliczanie ostatnich sekund starego roku? Przyłącz się do setek ludzi, którzy pragną przeżyć coś wyjątkowego! Sylwester to nie tylko jednodniowe święto, to prawdziwe święto życia!

Czasami trzeba po prostu podjąć decyzję i zacząć działać. Nie czekaj na kolejną okazję, która może przeminąć bezpowrotnie. Zdecyduj się na niezapomniane przeżycia, które pozostaną z Tobą na długo. Sylwester to początek nowej tradycji, nowych przygód i nowego rozdziału w Twoim życiu!

Czy jesteś gotowy na Sylwestra w górach, który przekroczy wszystkie Twoje oczekiwania? Dołącz do nas i rozpocznij Nowy Rok z przytupem, który usłyszą wszyscy przez całe kolejne 12 miesięcy!

Szybki kontakt

Masz pytanie dotyczące wyjazdu? Zadzwoń lub napisz do nas, z chęcią odpowiemy!

Ostatnio dodane

od 1599 PLN - Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji GRATIS!
od 2999 PLN - do 31.03 potem wzrośnie