Bieszczady: Sylwester 2023/2024 w górach

Bieszczady: Rozmyślasz o wyjątkowym sylwestrze 2023/2024 w górskim klimacie?

Przygotuj się na niezapomnianą sylwestrową przygodę w górach, która potrwa aż do śnieżnobiałego poranka! To już kolejny rok z rzędu, kiedy organizujemy najbardziej ekscytujące przyjęcie dla tych, którzy nie boją się powitać Nowego Roku w stylowym klimacie. Nasze specjalne wydarzenie „Góral Party Camp” to miejsce, gdzie spotka się wiele osób z całej Polski, łączących się w jednym celu, by tańczyć i bawić się razem.
Najgorętszy sylwester w górach z pewnością zachwyci Cię swą niepowtarzalną atmosferą i pozwoli Ci spędzić wyjątkową noc w towarzystwie najlepszych DJ-ów.

Jeżeli myślisz o tym, żeby spędzić Sylwestra w polskich górach, to mamy dla Ciebie idealną propozycję! Sylwester 2023/2024 będzie miał niezwykłe gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny disco, a Ty będziesz mógł wziąć w tym udział. Po koncertach będziesz miał okazję zrobić sobie zdjęcie z artystami. Jeśli jeszcze nie masz planów na sylwestra, to dołącz do nas na sylwestra dla studentów!
Nasz sylwester studencki to nie tylko jedna noc szalonej zabawy, ale także kilka dni wypełnionych imprezami w najlepszych klubach, a na początek impreza integracyjna. A to nie koniec – czekają na Ciebie zjazdy na nartach, koncerty, kulig, zwiedzanie i wiele innych atrakcji. Nie przegap okazji, aby spędzić niezapomniane wakacje w górach!

Wybierajcie nasze pakiety i spędźcie niezapomniany sylwester w górach z Party Camp! Oferujemy cztery noclegi pełne zabawy i relaksu. Możecie wybrać tani sylwester i cieszyć się wspaniałą atmosferą w najlepszym gronie. Nasze pakiety zawierają wiele atrakcji, takich jak różne formy zakwaterowania, codzienne pełne wyżywienie, imprezę sylwestrową, opiekę koordynatorów i niezapomniane wycieczki po regionie.

Sylwester w Bieszczady? A może…

GÓRAL PARTY CAMP
od 1199 PLN
5/5
GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER ALL INCLUSIVE
Od 2199 PLN
5/5
ZAKOPANE GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER Z BALEM!
od 1499 PLN
5/5
SYLWESTER PARTY CAMP!
1099 PLN
5/5

Czy kiedykolwiek marzyłeś o spędzeniu Sylwestra w górach? Teraz masz okazję zrealizować swoje marzenia! Poczuj magię Nowego Roku, w otoczeniu śnieżnych szczytów, pod błękitnym niebem lub gwiaździstą nocą. Tutaj, z dala od miasta, zapomnisz o tłumach, hałasie i stresie. Odkryj festiwal radości i zabawy, zanurz się w gorących źródłach przygody i tańcz do świtu.

Bieszczady – Imprezowy Sylwester 2023/2024 w górach

Pragniesz czegoś więcej niż tylko odliczania ostatnich sekund starego roku? Dołącz do grona setek innych ludzi, którzy marzą o życiu w pełni.
Nie przegap kolejnej okazji. Wybierz Sylwestra, który zostanie z Tobą na długo – jako początek nowych tradycji, przygód i rozdziałów w Twoim życiu. Czy jesteś gotowy na Sylwestra w górach, który po prostu Cię zaskoczy? Dołącz do nas i rozpocznij Nowy Rok z dużym hukiem, który będziesz pamiętać przez cały kolejny rok!

Szybki kontakt

Masz pytanie dotyczące wyjazdu? Zadzwoń lub napisz do nas, z chęcią odpowiemy!

Ostatnio dodane

od 1599 PLN - Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji GRATIS!
od 2999 PLN - do 31.03 potem wzrośnie