Sylwester studencki nad morzem

Po analizie ofert znajdujących się w internecie doszliśmy do wniosku, że w tym roku nie ma żadnych konkurencyjnych dla Sylwestra Party Camp nad morzem.

Co roku organizujemy sylwestra studenckiego z Party Camp w Łebie oraz inne bez markowe pomysły. Może to świadczyć o dosyć wczesnym okresie i jeszcze nie pojawieniu się innych ofert sylwestrowych lub bardzo ograniczonej bazie noclegowej z zimie nad morzem.

Jako uzupełnienie naszej oferty nadmorskiej od zeszłego roku organizujemy również sylwestra w górach pod marką Góral Party Camp. Organizacja innego niż nad morzem produktu turystyki studenckiej jest powodem rotacji między sylwestrowej. Rotacja ta polega na tym, że osoby które były z nami podczas sylwestra nad morzem, to w roku następnym bardzo chętnie wybierają opcje sylwestrową w górach.

Dzięki kompleksowości naszej oferty sylwestrowej udaje się nam na stale związać z pozytywnie zadowolonymi uczestnikami, którzy uczestniczą z nami już później również w innych wyjazdach studenckich np. do Chorwacji czyli majówce studenckiej i wakacje studenckie.

Party Camp Team!