Premiera wyjazdu na Ultra Europe wcześniej niż zapowiadano?

Czy oczekujesz premiery wyjazdu ULTRA PARTY CAMP?

W połowie stycznia w sieci pojawiła się informacja na temat premiery wyjazdu na ULTRA PARTY CAMP. Organizatorzy zapewnili, że premiera oferty wycieczki odbędzie się w połowie lutego. Jednak już pojawiła się informacja, że trwają prace nad tym, aby oferta została opublikowana dużo wcześniej niż zapowiadano. Tymczasem już teraz można zapewnić sobie miejsce na wyjeździe oraz otrzymać dużą zniżkę 100 zł na osobę. W tym celu wystarczy zapisać się na listę przez stronę www.travel2ultra.pl , a kolejnym krokiem będzie otrzymanie od Party Camp kodu rabatowego i informacji premierze oferty. 

wyjazd na ultra

Co to jest Ultra Party Camp? To wyjazd, który od lat cieszy się dużym zainteresowaniem, a na poprzednich edycjach bawiło się kilkaset uczestników z całej Polsk! Plan wyjazdu jest następujący: 1 dzień wyjazd autokarowy z największych miast w Polsce (można również dotrzeć na miejsce własnym transportem tj. autem lub samolotem wtedy otrzymuje się dużą zniżkę) kolejnego dnia docieramy do miasta, w którym odbywa się festiwal i przez 3 dni śpimy w najlepszych lokalizacjach w Splicie i bawimy się na Ultra Europe. Następnie kontynuacja wyjazdu (5 dni!) odbywa się na tak zwanej Chorwackiej Ibizie czyli w Novalji na Wyspie Pag. Tam na plaży Zrce czekają na nas niesamowite boat, pool i beach party! 

My już nie możemy się doczekać! Patrząc na poprzednie lata na pewno można się spodziewać różnych konkursów dla Dj i nie tylko, w których będzie można zdobyć zniżkę lub całkiem darmowy wyjazd! Lepiej bądźcie na bieżąco i polubcie

FANPAGE: www.facebook.com/ultrapartycamp