Zrce

Doskonała i niezwykła plaża, która jest jedną z najbardziej atrakcyjnych plaż nie tylko w Novalji, znanej z imprezowego charakteru, ale także na całym wybrzeżu chorwackim. To miejsce, na którym w sezonie przebywa nawet kilka tysięcy plażowiczów gotowych na niezwykłą zabawę.

Plaża, jakich mało

Doskonałe miejsce ? plaża Zrce ? znajduje się na południowy wschód od najbardziej klubowego miejsca Chorwacji ? Novalji. Powierzchnia z drobnego żwiru pozwala na wygodą zabawę i kąpiel w wodzie, która ma doskonałą temperaturę. To jedna z najpiękniejszych i najlepiej urządzonych plaż nad całym Adriatykiem. Dzięki bliskości Novalji to najlepsza plaża do imprezowania w trakcie wypadów studenckich. Dojazd jest wygodny, a sama plaża na tyle duża, by móc pomieścić wielu imprezowiczów na raz. To najlepsze miejsce dla każdego, kto lubi dobrą zabawę i odpoczynek.

Wybierz chorwacką wyspę

Plaża Zrce ulokowana jest na Wyspie Pag. Jest to miejsce szczególne, w którym i odpoczniesz, i poimprezujesz, dlatego tak wiele osób z chęcią wybiera ten region Chorwacji i spędza tu wakacje swoich marzeń.

Sprawdź nasze oferty w Zrce

Wyjazdy studenckie do Zrce