Zagrzeb

Niedoceniany, z racji tego, że leży w głąb kontynentu, a nie nad morzem. Stolica Chorwacji nie jest częstym miejscem odwiedzin, a to wielki błąd, bowiem miasto to ma w sobie wiele charakteru, jest nieco inne niż wiele stolic na Bałkanach i przede wszystkim posiada świetną bazę noclegową i klubową.

Sprawdź, jak wiele może zaoferować Ci Zagrzeb

Duże miasto z europejskimi marzeniami. Górne Miasto i Dolne miasto to przepiękna architektura oraz zabytki, z katedrami na czele oraz parkami i pałacami. Oprócz tego można tu także zwiedzić historyczne kamienice czy barokowe budowle. Zagrzeb to jednak świetne miejsce na wycieczki studenckie, przede wszystkim dlatego, że ma bogatą ofertę klubową. Przoduje w tym dzielnica Maksimir, ale nie tylko. Warto odwiedzić stolicę Chorwacji, by poznać ją z nieco innej strony. Zrobisz to, w idealnych proporcjach, z Party Camp.

Poznaj atrakcje stolicy Chorwacji

Odwiedź Zagrzeb i sprawdź, jak zabudowa miejska łączy się z nowoczesnym centrum rozrywki i kultury. Baw się z rówieśnikami z bliskiego kulturowo kraju i przekonaj się, czy kluby w Chorwacji są równie atrakcyjne na wybrzeżu, jak w stolicy kraju.

Sprawdź nasze oferty w Zagrzebiu

Wyjazdy studenckie do Zagrzebia