Wenecja

Czy może być bardziej romantyczne miejsce niż weneckie kanały wieczorną porą? Być może nie, ale na pewno Wenecja to nie tylko piękne rejsy gondolami, ale także pełne emocji miasto, w którym spędzisz doskonały czas podczas swoich wakacji. Nie czekaj i wybierz Wenecję, nim ona wybierze Ciebie.

Piękne miasto na wodzie

Wenecja jest bardzo znanym miastem ulokowanym ?na wodzie?. Większa część miasta znajduje się obecnie na kilku wysepkach, a reszta na lądzie. Jednak duża jego część to domy i drobne uliczki poprzetykane kanałami, w których pływają małe stateczki. To miejsce wyjątkowe na lato studenckie w Wenecji.
Zobacz największe zabytki miasta, jak Plac Świętego Marka czy Bazylika tegoż, ale również Most Westchnień i wiele innych miejsc, w których zobaczysz ten kunszt artystyczny twórców tego miejsca. Trzeba także podkreślić, że Wenecja to miejsce, które potrafi się bawić, więc jeśli to właśnie tego potrzebujesz, to wiesz, gdzie masz się udać wraz z Party Camp.

Przepłyń się weneckimi kanałami

W Wenecji trzeba zobaczyć przepiękne kanały i docenić kunszt architektoniczny. To miasto, które jest słynne na cały świat. Dzięki niezwykłemu położeniu możesz doświadczyć czegoś magicznego i przeżyć piękne chwile na wschodzie Włoch.

Sprawdź nasze oferty w Wenecji – Włochy

Wyjazdy studenckie do Wenecji