Tossa de Mar

Przepiękne plaże, na których można odpoczywać przez całe tygodnie oraz doskonała baza noclegowa i turystyczna ? z pewnością Tossa de Mar to jedno z najlepszych miejsc na wyjazd wakacyjny na Costa Brava, słynnym hiszpańskim wybrzeżu. Warto więc mieć świadomość, czego tak naprawdę można doświadczyć w tym regionie Hiszpanii.

Położenie Tossa de Mar

Miasteczko Tossa de Mar to od lat miejsce, gdzie można wybrać się wraz z Party Camp na wyjazdy studenckie na Costa Brava. Jest ulokowane na wschodnim wybrzeżu Hiszpanii, w pobliży Morza Balearskiego. To jeden z najbardziej znanych kurortów Costa Brava zachwyca nie tylko bazą turystyczną oraz licznymi barami i klubami, ale także miejscami typowo do zwiedzania. Miłośnik Półwyspu Iberyjskiego musi się tu pojawić.

Zabytki i inne atrakcje w Tossa de Mar

Kontynentalna Hiszpania to wiele przepięknych budowli. Tak samo jest w Tossa, bowiem to jedno z najlepiej zachowanych starych średniowiecznych miast w Europie. Kamienny zamek robi wrażenie i jest jednym z elementów zwiedzania podczas kolonii i obozów młodzieżowych na Costa Brava w Hiszpanii. Oprócz tego miasteczko znane jest z zakazu organizowania tu wyścigów byków, legendarnej korridy, a także z tak pięknych plaż, że dla Marca Chagalla, znanego artysty, był to „błękitny raj”.

Zabawa na całego na Costa Brava

Jednak wyjazdy studenckie do Hiszpanii to nie tylko zwiedzanie ciekawych miejsc i odpoczynek na plaży oraz kąpiel w jednym z najcieplejszych mórz całego basenu Morza Śródziemnego, ale także gorące imprezy. W programie znajdą się nie tylko udział w klubowych imprezach na plaży do białego rana, ale także słynny Boat Party na statku płynącym wzdłuż Costa Brava. Nie możesz tego przegapić i musisz wybrać się do Tossa de Mar razem z Party Camp!

Nie czekaj, rezerwuj!

Wybierz najlepszą opcję i pozwól sobie zaszaleć. Połącz przyjemność odpoczynku, zabawy i zwiedzania i nie czuj, że w trakcie lata studenckiego w Tossa de Mar czegoś Ci było za mało. Ciesz się słońcem, nie rezygnuj z imprez i zobacz najważniejsze miejsca na Costa Brava w Hiszpanii. Czekamy na Ciebie!

Sprawdź nasze oferty do Tossa de Mar

Wyjazdy studenckie do Tossa de Mar