Słoneczny Brzeg

Słońce, piasek i piękna, krystalicznie czysta woda. Atrakcje Bułgarii to przede wszystkim czarnomorskie kurorty, a jednym z nich jest właśnie Słoneczny Brzeg, czyli miejscowość, do której coraz chętniej lubią przyjeżdżać Polacy, ale także turyści z Niemiec, Szwecji czy Rosji. Co kryje w sobie?

Przepiękny kurort na południu Bułgarii

Wycieczki studenckie do Bułgarii mogą być doskonałą okazją do popływania w ciepłym Morzu Czarnym. To właśnie nad nim leży Słoneczny Brzeg, czyli kurort nadmorski, którego budowa rozpoczęła się w 1958 roku. Dziś chętnie odwiedzany przez polskich turystów, których bazą wypadową jest Burgas, od którego jest tu około 35 km.
Słoneczny Brzeg nosi zaszczytny tytuł największego kurortu Bułgarii, z doskonałą bazą noclegową oraz klubową. Co więcej, miejsce to określa się jako Las Vegas Europy Wschodniej, bowiem zabawa nigdy się nie kończy, a miasto nie zasypia, zwłaszcza w okresie letnim.

Zobacz piękno bułgarskiego wybrzeża

Warto odwiedzić Słoneczny Brzeg, by przekonać się, że choć komunistyczna władza dawno upadła, a może dzięki temu, to miejsce to dalej trzyma poziom i obecnie jest jednym z kultowych czarnomorskich kurortów.

Sprawdź nasze oferty w Słoneczny Brzeg – Bułgaria

Wyjazdy studenckie na Słoneczny Brzeg