Saint Tropez

Urokliwe, niewielkie, ale niezwykle popularne. Saint-Tropez to miasteczko, które chętnie wybierają ludzie znani i mniej znani. Doskonała pogoda, przyjemnie ciepłe morze i jedzenie, którym można się zachwycać bez przerwy. Saint-Tropez to zdecydowanie kurort, który musisz odwiedzić.

Co ciekawego wszyscy widzą w Saint-Tropez?

Znane z filmów o żandarmie, ale także ze swoich warunków do plażowania. Przepięknie piaszczyste wybrzeże Morza Śródziemnego, a dokładniej części Morza Liguryjskiego, to niejedyna atrakcja, którą zobaczysz podczas wakacji studenckich w Saint-Tropez. To miejsce urzeka słońcem i miejscami do relaksu, do niemyślenia o niczym więcej niż o wietrzyku nad wodą. Wieczorami można przespacerować się uroczymi uliczkami i zjeść coś szczególnego, bowiem francuska kuchnia słynie z wielu przysmaków. Do tego wino, desery i można żyć wiecznie.

Odwiedź Saint-Tropez

Nadmorski kurort Lazurowego Wybrzeża już na Ciebie czeka. Przekonaj się, że miejsce to nie jest przereklamowane, a każde ziarenko piasku cieszy tak samo. Odpoczynek na plażach Saint-Tropez to będzie najlepsze co zrobisz podczas wakacji. Dlatego wpadaj na południe Francji.

Sprawdź nasze oferty do Saint Tropez

Wyjazdy studenckie do Saint Tropez