Rimini

Ciepłe włoskie lato w Rimini to raj na Ziemi. Przepiękne plaże zachęcają do wypoczynku, a przezroczysta woda tylko czeka, aż się w niej zanurzysz. To doskonałe miejsce na wakacje i odpoczynek, ale także baza wypadowa, by zobaczyć coś więcej niż tylko fragment wschodniego wybrzeża Włoch.

Nadmorski kurort, w którym można się zabawić

Rimini jest niezwykle popularne, bowiem tutaj doskonale rozwinięta jest baza noclegowa i turystyczna. Przepiękne plaże to nie wszystko, oprócz tego jest tu także niewielkie miasteczko, które można zwiedzić podczas wyjazdów dla studentów do Rimini oraz bliskość San Marino sprawia, że pod kątem zobaczenia ciekawych miejsc jest to lokalizacja naprawdę przyjemna. Oprócz tego to doskonałe jedzenie, prawdziwa pizza oraz makarony z różnymi dodatkami, a także wino, którego w Rimini nie może zabraknąć. Poza tym nocne życie, które tu jest bardzo dobrze na to przygotowane.

Nie zwlekaj i jedź do Rimini!

Odwiedziny w słonecznej Italii to jedna z najprzyjemniejszych czynności, jakie możesz zrobić w wakacje. Tu odpoczniesz, zrelaksujesz się, zobaczysz ciekawe miasta i zabytki, a poza tym zabawisz się na najlepszych imprezach w tej części Włoch. To miejsce, które przyciąga atrakcjami każdego, niezależnie od sposobu, w jaki najchętniej zwiedza różne kraje.

Sprawdź nasze oferty na Rimini

Wyjazdy studenckie na Rimini