Pula

Największe miasto półwyspu Istria, które słynie z niezwykłej architektury, między innymi zachowanej od czasów starożytnych. Wyjątkowe zabytki, ale i przepiękne plaże oraz dostęp do Morza Adriatyckiego sprawiają, że w tym miejscu z pewnością nie będziesz się nudził.

Przepięknie ulokowana Pula

Miasto jest niezwykłe ze względu na dostrzegalne w nim elementy zabudowań starożytnych. Pula to przede wszystkim plaże i zabawa do białego rana, ale także zwiedzanie amfiteatru rzymskiego czy forum zbudowanego w czasach starożytnego cesarstwa rzymskiego. To niezwykłe dziedzictwo tego miejsca, które łączy w sobie przyjemność pływania i odpoczynku nad zatoką otoczoną mniejszymi wyspami wraz ze zwiedzaniem dawnych budowli. Dzięki temu nikt nie będzie nudził się w tym przepięknym mieście.

Wakacje w Chorwacji ? Pula

Wybierz najlepsze miejsce na wakacyjny wypad i wyjedź do Puli. Istria to region, gdzie klimat śródziemnomorski jest najbardziej odczuwalny, dzięki czemu to najlepsze miejsce na wypoczynek, zabawę, zwiedzanie i wszystko to, co kojarzy się z przyjemnymi wakacjami.

Sprawdź nasze oferty w Pula

Wyjazdy studenckie do Puli