Praga

Czeska stolica jest miastem szczególnym. Rewolucje i bunty miały tu delikatny przebieg, a wojenne zniszczenia ominęły to niezwykłe miasto. Dzięki temu dziś możesz podziwiać wiele zabytków, z których co jeden to piękniejszy. Jeśli wybierzesz dobry wyjazd, zapamiętasz stamtąd coś jeszcze.

Praga otwarta na nowe doznania

Praga piwem stoi. To prawda, choć inne miasta Czech mogłyby mieć tutaj wiele do powiedzenia. Jednak nie tylko z tego powodu warto odwiedzić stolicę naszych południowych sąsiadów. Piękne stare miasto, Most Karola i wiele innych zabytków to symbol historii tego miejsca. Jednak nie tylko, bowiem dziś to miasto żyjące turystyką, oferujące wiele wyjątkowych restauracji, a w klubach nie zawsze króluje piwo. Praga jest więc miejscem, które możesz z pewnością odwiedzić podczas obozów studenckich w Pradze.

Przekonaj się, że Praga jest dla Ciebie

Wybierz się do Pragi, by zobaczyć wszystkie najsłynniejsze zabytki, a także sprawdzić najlepsze kluby w okolicy i bawić się na najlepszych imprezach u naszych południowych sąsiadów. Doceń historię i możliwości Pragi i ruszaj na zwiedzanie, które sprawi Ci naprawdę wiele przyjemności.

Sprawdź nasze oferty do Pragi

Wyjazdy studenckie do Pragi