Pineda de Mar

Jeśli jest się miastem położonym między Calellą a Malgrat de Mar, to nie wypada być gorszym. Pineda de Mar wzięła to sobie do serca i oferuje równie piękne plaże i przyjemną wodę, a przy tym atrakcje, znajdujące się nieco wgłąb lądu. To kurort, z którego korzystają wszyscy, którzy się tu pojawią.

Położenie Pineda de Mar na hiszpańskim wybrzeżu

Miasto zostało założone na krańcowej części Costa Brava, jednym z najpiękniejszych wybrzeży Morza Śródziemnego. Konkretnie są to wody Morza Balearskiego, które jest przyjemnie ciepłe i lekko słone. Wyjazdy studenckie na Costa Brava to nie tylko przepiękne plaże, ale i miasteczka, takie jak właśnie Pineda de Mar, kryjące w sobie wiele tajemnic i obiecujące dużo więcej dla tych, którzy będą chcieli je zwiedzić. Także, jeśli chodzi o nocne, klubowe życie.

Zabytkowa Pineda de Mar i jej atrakcje

Choć miasto wcale nie jest rozległe, ma w sobie niepowtarzalny urok. Kolonie i obozy młodzieżowe na Costa Brava w Hiszpanii pozwalają nie tylko zrelaksować się i odpocząć na plaży, ale także poznać historię miejsca, dbając o równe rozłożenie akcentów wycieczki. W tym przypadku można zobaczyć niezwykłe, publiczne rzeźby umiejscowione w pobliżu plaż oraz charakterystyczną zabudowę nadmorskich domów. To także okazja, by zwiedzić najlepsze kluby w tej części Costa Brava.

Imprezowanie czas zacząć w dobrym klimacie

Masz dość zimnego powietrza, deszczu i braku słońca w Polsce? Wybierz wyjazdy studenckie do Hiszpanii, np. do Pineda de Mar, by mieć pewność, że w gorącej imprezie pod gołym niebem na plaży Costa Brava nikt Ci nie przeszkodzi. Albo zabaw się podczas rejsu Morzem Balearskim wzdłuż wybrzeża podczas Boat Party. Wybierz Party Camp i ciesz się doskonałymi warunkami do wypoczynku i imprezowania z ludźmi, którzy chcą tego samego co Ty. To się musi udać w tym ciepłym klimacie.

Przyjemności nigdy za wiele, czyli jak wybrać Pineda de Mar

Wystarczy zdecydować się na lato studenckie w Pineda de Mar, by cieszyć się słońcem, plażą, ciepłą wodą, wysoką temperaturą, doskonałym jedzeniem, licznymi alkoholami oraz dostępem do zwiedzania miejsc zabytkowych i klubowych. Jednym słowem to przepis na najlepszą wycieczkę wakacyjną na hiszpańskim wybrzeżu.

Piękna okolica nadmorskiego kurortu tylko zachęca do tego, by zostawić wszystko i pojawić się na plaży. To Malgrat de Mar, czyli jedno z miasteczek na trasie Costa Brava, które zachwyca nie tylko tym, co nad samym morzem, ale także tym, co w centrum, w głębi kontynentu. A do tego rewelacyjne warunki dla turystów. Warto skorzystać.

Sprawdź nasze oferty do Pineda de Mar

Wyjazdy studenckie do Pineda de Mar