Paryż

Stolica Francji to jedno z największych i najbardziej znanych miast na świecie. Tutaj przez wieki tętniło także życie Polaków podczas Wielkiej Emigracji, co dziś w tym mieście wciąż jest widoczne. Czym zatem może zauroczyć Paryż i dlaczego nie jest miastem tylko do romantycznego zwiedzania?

Bogata oferta dla każdego studenta

Doskonałe miejsce na przeżywanie różnych emocji. Paryż to miasto mody i doskonałego jedzenia. Warto więc przejść się uliczkami, by znaleźć najprzyjemniejsze knajpki i restauracje wykwintne. Nie można zapomnieć o deserach, których Francuzi są mistrzami. Obozy studenckie w Paryżu mogą mieć smak croissantów, ale również świetnych drinków i nocnego życia francuskiej stolicy. Nie trzeba tu odwiedzać słynnych młynów, by zabawić się i przeżyć wyjątkowe chwile w doskonałych klubach o bogatej historii i niepowtarzalnym klimacie.

Zwiedzaj to, co najważniejsze

Najlepiej wyważyć, by zobaczyć tylko to, czego rzeczywiście nie wolno przegapić, ale i skorzystać z doskonałego jedzenia i niezwykłego francuskiego wina. Paryż łączy w sobie elegancję i uroki nocnego życia, a to miejsce jak niewiele innych nie zasypia nigdy.

Sprawdź nasze oferty do Paryża

Wyjazdy studenckie do Paryża