Malgrat de Mar

Piękna okolica nadmorskiego kurortu tylko zachęca do tego, by zostawić wszystko i pojawić się na plaży. To Malgrat de Mar, czyli jedno z miasteczek na trasie Costa Brava, które zachwyca nie tylko tym, co nad samym morzem, ale także tym, co w centrum, w głębi kontynentu. A do tego rewelacyjne warunki dla turystów. Warto skorzystać.

Położenie Malgrat de Mar na Costa Brava

To jedna z ostatnich części Costa Brava, która leży na pograniczu z Costa Dorada. Malgrat de Mar jest miejscowością typowo nadmorską, która czerpie swoje zyski z turystyki. Jest z czego, bowiem tutejsze plaże należą do najpiękniejszych i najbardziej widowiskowych. Do tego Marineland Catalunya, które sprawia, że możliwości na spędzanie czasu podczas kolonii i obozów młodzieżowych na Costa Brava w Hiszpanii jest o wiele więcej. Tego nie można przegapić.

Urokliwe miasteczko i przepiękne plaże

Malgrat de Mar słynie z doskonałej bazy noclegowej i turystycznej. Jest tu wiele barów i restauracji, możliwości do skosztowania pyszności hiszpańskiej kuchni. Oprócz tego to także wybrzeże Costa Brava, które słynie z ciepłego Morza Balearskiego oraz cudownej pogody przez cały okres wakacyjny. Wyjazdy studenckie do Hiszpanii to okazja, by poznać z innej strony kościoły murowane Malgrat de Mar czy słynny Parc del Castell. Z Party Camp atrakcji w tym mieście nie zabraknie.

Zobaczyć, odpocząć, zabawić się w Hiszpanii

Jednak Malgrat de Mar nie jest tylko miastem turystycznym nastawionym na zwiedzanie, ale także na odpoczynek. I ten jest tu więcej niż zapewniony ? jest mnóstwo okazji do plażowania, pływania oraz zabawy w barach czy klubach, które nocą wcale się nie zamykają. Wyjazdy studenckie na Costa Brava, w tym wypadku do Malgrat de Mar, to okazja, by przepłynąć się rejsem imprezowym, czyli Boat Party niedaleko wybrzeża, ale także by poznać kluby tego dość sporego miasta.

Odkryj w sobie miłośnika relaksu

No więc już teraz możesz wybrać się na lato studenckie do Malgrat de Mar, by przekonać się, jak można naprawdę odpocząć z dala od polskich problemów. Warto czasem zmienić klimat i poczuć się o wiele lepiej w cieple i z przyjemnością poopalać się w prawdziwym słońcu. Zrób to z Party Camp!

Sprawdź nasze oferty do Malgrat de Mar

Wyjazdy studenckie do Malgrat de Mar