Lwów

Niepowtarzalne, urokliwe miasto, które cieszy zabudową oraz możliwościami, jakie się tu w tym miejscy wytworzyły. Przepiękne fasady kamienic na rynku pokazują, jak bogate było to niegdyś miasto. Czy i dziś oferta dla przyjeżdżających tu turystów jest równie atrakcyjna, jak kiedyś?

Polski sznyt, ukraińskie panowanie

Lwów dziś jest miastem ukraińskim, które jednak przez wiele wieków stanowiło o sile Królestwa Polskiego. Miasto niezwykle pięknie zaprojektowane, z klasycystycznymi kamienicami i eklektycznym budynkiem Teatru Wielkiego. Dziś to jedno z głównych centrów Ukrainy, jeśli chodzi o dążenia europejskie oraz turystyczne. Wiele zobaczysz, wybierając się na wyjazdy dla studentów do Lwowa, choć wówczas nie poznasz tylko zabytkowej zabudowy i historii tego miejsca, ale także najlepsze kluby i doskonałe imprezy, na których nie może Cię zabraknąć.

Odkryj Lwów, jakiego się nie spodziewałeś

Wybierz się na wyjazd z Party Camp, by zobaczyć to, co we Lwowie najpiękniejsze, a do tego poznać najlepsze kluby Ukrainy i przeżyć niesamowite emocje podczas imprez, które będą tu zorganizowane. To doskonałe miejsce dla każdego miłośnika wrażeń.

Sprawdź nasze oferty do Lwowa

Wyjazdy studenckie do Lwowa