Ibiza

Jest to jedna z wysp archipelagu Balearów, które należą do Hiszpanii. Dziś to kierunek chętnie wybierany przez Polaków i innych turystów, którzy szukają ciepła, pięknej przyrody, doskonałych warunków noclegowych i relaksu, którego nie można wyspie na Morzu Śródziemnym odmówić.

Dlaczego właśnie Ibiza?

Ta hiszpańska wyspa jest drugą pod względem liczby ludności i trzecią co do wielkości wysp Balearów. Już samo to wystarczy, by mieć pewność, że będzie tu wiele przepięknych plaż ze złocistym piaskiem i przyjemnie ciepłą wodą południowego morza. Oprócz tego Ibiza to także mnóstwo klubów i miejsc, gdzie drinki z palemką to podstawa, a o przyjemne spędzanie czasu nietrudno. Warto jednak także coś zwiedzić, na przykład największą budowlę na Balearach, czyli latarnię morską Moscater.

Przyleć na Ibizę!

Warto odwiedzić tę wyspę, by przekonać się, jak sielski może być odpoczynek i to nie tylko w szczycie sezonu, w lipcu czy sierpniu, ale także we wrześniu i październiku czy maju i czerwcu. Warto pomyśleć także o Ibizie w grudniu, gdy w Polsce zima w pełni.

Sprawdź nasze oferty na Ibizę

Wyjazdy studenckie na Ibizę