Cannes

Jedno z najsłynniejszych miast francuskich na Lazurowym Wybrzeżu. Cannes urzeka słońcem, doskonałymi plażami, jedzeniem oraz słynnym festiwalem. Dlatego podróżując po południowym wybrzeżu Francji, nie można nie zajechać do tego niezwykłego, choć dość niewielkiego miasteczka.

Co można zobaczyć w Cannes

Miasto ulokowano nieopodal Nicei, na Lazurowym Wybrzeżu. Warto więc korzystać ze słońca podczas lata studenckiego w Cannes i okolicach. Z pewnością przyjemnie będzie także popływać w Morzu Śródziemnym, które tutaj jest wyjątkowo ciepłe i przejrzyste. Cannes to także urok samego kurortu z licznymi hotelami, barami oraz klubami, a także słynnym już bulwarem Croisette czy Pałac Festiwalowy, do którego najłatwiej dostać się Aleją Gwiazd. Nocne życie Cannes to doskonałe restauracje, które otwierają się po 19 i są otwarte przez wiele godzin nocnych. Prawdziwa zabawa zaczyna się właśnie wtedy.

Nie przegap Cannes!

Odwiedź to niebywale sławne miejsce i przekonaj się, że przyjemnością będzie dla Ciebie nie tylko przespacerowanie się po słynnym bulwarze, ale także czas spędzony na plaży i na zabawie. To połączenie relaksu i przyjemności, którego doświadczysz tu podczas wakacji.

Sprawdź nasze oferty do Cannes

Wyjazdy studenckie do Cannes