Calella

Klimat śródziemnomorski, doskonałe jedzenie, lekkość życia oraz słońce, które w wakacyjnych miesiącach niemalże każdego dnia znajduje się na niebie. Do tego atrakcje, które daje jedno z ciekawszych miejsc Costa del Maresme, które jest częścią Costa Brava ? Calella. Można chcieć więcej?

Położenie Calelli na mapie Hiszpanii

To już właściwie krańcowe fragmenty słynnej Costa Brava i początek Costa Dorada. Calella to miejscowość ulokowana nad Morzem Balearskim, które jest częścią basenu Morza Śródziemnego. Jest ono ciepłe, przejrzyste i lekko słone. Wyjazdy studenckie do Hiszpanii, do Calelli, to świetny pomysł dla wielu osób, głównie tych, którzy liczą na relaks, spokój, brak trosk i przyjemność z każdego momentu spędzonego nad wodą. A tu okazji do świętowania wakacji będzie bardzo wiele.

Latarnia morska oraz inne atrakcje

Jednak Calella to nie tylko trzy kilometry plaż oraz słońce, ale także obiekty turystyczne. Między innymi podczas kolonii i obozów młodzieżowych na Costa Brava w Hiszpanii będziesz mógł zwiedzić latarnię morską oraz murowany telegraf optyczny Les Torretes. To niejedyne miejsca, które można zobaczyć w Calelli i jej okolicach, dlatego warto czasem oderwać się od codziennego leżenia plackiem na plaży i wybrać się na małą wycieczkę. Zresztą miasto może dać o wiele więcej niż tylko zabytki.

Zabawa i imprezowanie na całego

Wyjazdy studenckie na Costa Brava, na przykład do Calelli, wraz z Party Camp to najlepsze połączenie zwiedzania i zabawy. To wybrzeże Hiszpanii oferuje doskonałe warunki noclegowe oraz turystyczne, więc masz dostęp do najlepszych barów przez cały dzień, a wieczorami możesz wziąć udział w imprezie w jednym z licznych klubów. Oprócz tego przewidziano zabawę na statku płynącym wzdłuż Costa Brava ? Boat Party ? oraz imprezę na plaży do białego rana.

Postaw na zabawę i relaks i wybierz się do Calelli

Wybierając lato studenckie w Calelli, masz pewność, że nie tylko zobaczysz to, co warto w każdym regionie, w którym będziesz, ale także spędzisz doskonały czas na zabawie, odpoczynku, korzystaniu ze słońca i żwirowych oraz gruboziarnistych plaż i wszystkiego, czego tylko przez ten okres zapragniesz. Warto!

Początek wybrzeża Costa Brava musi pokazać, że to region, w którym się odpoczywa i cieszy życiem. Tak najprościej scharakteryzować Blanes, czyli miejscowość typowo nadmorską, przepiękny kurort nad Morzem Śródziemnym, który rokrocznie przyciąga idealnymi warunkami dla odpoczywających, zwiedzających i bawiących się.

Sprawdź nasze oferty do Calella

Wyjazdy studenckie do Calella