Budapeszt

Szukasz atrakcji, które sprawią, że Twoje wakacje będą niezapomniane? Na pewno nie możesz pominąć Budapesztu, bo stolica Węgier to dziś miasto nowoczesne, pięknie utrzymane i niezwykle bogate, jeśli chodzi o ofertę nie tylko dla klasycznego turysty.

Zabytkowy rejs Dunajem i inne atrakcje

Centralnym punktem Budapesztu jest Dunaj, który niegdyś dzielił Budę ? historyczną stolicę państwa ? od Pesztu. Połączenie nastąpiło pod koniec XIX wieku i wówczas Budapeszt stał się jedną z największych stolic świata. Dziś jego piękno można oglądać np. podczas wakacji studenckich w Budapeszcie z poziomu łódki na Dunaju, skąd można przepłynąć przy wszystkich najważniejszych budynkach węgierskiego państwa. Budapeszt to dziś jednak także liczne kluby, w których można bawić się do białego rana, a duża liczba studentów sprawia, że integrowanie się przychodzi z łatwością.

Odwiedź magiczny Budapeszt

Piękna stolica Węgrów odsłania przed Tobą swoje tajemnice. To zabytki budowane przez lata, nieco odmienny charakter miasta na lewym i prawym brzegu i historia, które przeplatają się z bogatym nocnym życiem. Warto odwiedzić Budapeszt!

Sprawdź nasze oferty w Budapeszcie

Wyjazdy studenckie do Budapesztu