Blanes

Początek wybrzeża Costa Brava musi pokazać, że to region, w którym się odpoczywa i cieszy życiem. Tak najprościej scharakteryzować Blanes, czyli miejscowość typowo nadmorską, przepiękny kurort nad Morzem Śródziemnym, który rokrocznie przyciąga idealnymi warunkami dla odpoczywających, zwiedzających i bawiących się.

Położenie Blanes na mapie Costa Brava

Costa Brava to jedno z najsłynniejszych wybrzeży Morza Śródziemnego, dokładnie ulokowane nad Morzem Balearskim. Blanes to właściwie jego początek, choć niektóre z kurortów przesuniętych w stronę Barcelony również do niego należy. Niemniej kolonie i obozy młodzieżowe na Costa Brava w Hiszpanii nie mogą przejechać obojętnie obok Blanes, które jest uznawane za jedno z najważniejszych miast całego wybrzeża. Jest za co je doceniać, bowiem to miejsce, które daje wiele.

Zabytkowo i atrakcyjnie w Blanes

Cóż to jest za miejsce! Nie dość, że woda przepięknie czysta i ciepła, a plaże piaszczyste i skąpane w słońcu, to jeszcze miasteczko ma w sobie urok i czar. Podczas wyjazdów studenckich do Hiszpanii zobaczysz nie tylko wodę i przybrzeżne bary, ale także mniejsze i większe miasta, w których atrakcje mnożą się na potęgę. Tutaj, w Blanes, największą jest Ogród Botaniczny Marimurtra, ale jest tu także infrastruktura samego kurortu, w której nie tylko zwiedzanie ma szansę powodzenia.

Zabaw się na Costa Brava w Hiszpanii

Nie byłoby udanego wyjazdu w ciepłe kraje, gdyby nie liczne bary i restauracje, przepyszne jedzenie i doskonałe trunki, którymi można raczyć się podczas lata studenckiego w Blanes. To miejsce ma zabawę we krwi, więc będą i imprezy na plaży pod gołym niebem do białego rana, i kluby w okolicy, które podają najlepsze drinki na świecie oraz rejs statkiem w ramach Boat Party, czyli największej imprezy na wodzie, jaką do tej pory widziałeś. Nie może Cię zabraknąć tam, gdzie rozkręca się gorąca imprezka i jest, gdzie poszaleć bez konsekwencji.

Wybierz Costa Brava, wybierz Blanes

Zapraszamy na wyjazdy studenckie na Costa Brava, podczas których zwiedzisz najważniejsze miasteczka regionu Girona, zobaczysz przepiękne plaże i skorzystasz z najlepszych barów i klubów w całej Hiszpanii. Ciepło, słońce, plaża, drinki z palemką i brak stresu ? luz, jakiego dawno nie czułeś. To możliwe tylko w Blanes z Party Camp.

Sprawdź nasze oferty do Blanes

Wyjazdy studenckie do Blanes