Międzynarodowa majówka studencka z Party Camp 2013

Wiosna w pełni. Wszyscy studenci już  planują wyjątkowo długi w tym roku weekend majowy, który przy dobrym układzie może rozpocząć się już 27 kwietnia, a skończyć 5 maja. Na rynku jest wiele opcji przygotowanych specjalnie dla studentów, jednak najciekawszą i najbardziej korzystną cenową jest oferta Majówki Party Camp 2013. To już kolejna edycja tego studenckiego wyjazdu do najpiękniejszych zakątków Europy. W tym roku Party Camp oferuje wyjazd do Hiszpanii, Chorwacji lub po raz pierwszy do Grecji. Razem z nimi będzie można zobaczyć najładniejsze miejsca Europy, poznać lokalną kulturę, a przede wszystkim świetnie się zabawić. Organizatorzy przygotowali dla wszystkich uczestników mnóstwo konkursów, turniejów, nie tylko sportowych oraz wiele innych atrakcji, w których do zdobycia będą ciekawe nagrody.

Majówka studencka
Wyjazdy studenckie 2013

Poza tym codziennie imprezowi studenci będą mogli bawić się na rozmaitych imprezach. Specjalnie dla nich przygotowane będą imprezy w różnych klimatach i przy różnej muzyce, a odbywać się będą nie tylko z lokalnych klubach, ale także na imprezowych statkach oraz specjalnie zbudowanych miasteczkach imprezowych nad morzem. Podczas tegorocznego wyjazdu studenci z Polski będą mogli integrować się także ze studentami z innych części Europy, ponieważ w tym roku po raz pierwszy będzie to międzynarodowy festiwal imprezowiczów z całego kontynentu.

Imprezując w majówkę 2013 z  Party Camp nie tylko zwiedzisz piękne zakątki Europy, ale także poznasz wielu nowych przyjaciół! Nie może Cię zabraknąć!