Majówka w Hiszpanii – Port Aventura atrakcja studencka

Port Aventura Park czyli miejsce ekstremalnej rozrywki, który oferuje ponad 30 atrakcji dla szukających mocnych wrażeń czyli takich typowych jak my… Party Camp’owiczów.

Weekend majowy 2016
Majówka studencka

Już za niecałe 3 miesiące podczas tegorocznej majówka 2016 i wakacji studenckich we wrześniu sprawdzimy razem nasze granice odwagi. Przetestujemy Dragon Khan czyli największa kolejka górska w Europie, pędząca z maksymalną prędkością ponad 100 km/h.

 

 

Majówka Costa Brava
Wyjazdy na majówkę do Hiszpanii

Podczas wizyty w parku razem z całą ekipą żadną wrażeń nie możemy również pominąć wieży Hurakan Condor na którą najpierw powoli się wjeżdża aby potem z prędkością ponad 90km na godzinę spaść w dół… aż dech zapiera po samym opisie. Planujemy również wypróbowanie nowej kolejki o nazwie Furius Baco w części śródziemnomorskiej parku. Atrakcja ta w zaledwie 3 sekund uzyskuje prędkość z 0 do 135 km! Jeżeli to dla Was mało, to już niedługo dowiecie się o kolejnych atrakcjach od naszych koordynatorów majówki studenckiej Party Camp w Lloret de mar na Costa Brava oraz Eurotrip z Lazurowym Wybrzeżem!

Do zobaczenia na wyjazdy studenckie !

Party Camp !