Majówka w Grecji

Już niedługo długi weekend majowy. W tym roku wyjątkowo długi, bo może trwać nawet 9 dni. Warto już teraz się zastanowić, co w tym czasie robić, aby go nie zmarnować. Poza tym trzeba się liczyć z dostępnymi ofertami i ograniczoną liczbą miejsc. Na rynku można znaleźć mnóstwo ciekawych ofert w różnych przedziałach cenowych, dlatego wystarczy określić swoje preferencje, co do wyjazdu, wysokość przeznaczonych na to kosztów oraz termin. Super ofertę proponuje na ten czas trójmiejska agencja Party Camp, która organizuje studencki wyjazd majówkowy do Grecji.

studencka majówka grecja
weekend majowy w grecji

Podczas tego długiego weekendu nie będzie czasu na nudę! Organizatorzy szczegółowo zaplanowali wiele super atrakcji, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Głównym punktem będą rozmaite wycieczki do lubianych przez turystów miejsc Grecji. Między innymi będzie można  odwiedzić grecką stolicę Bizancjum, czyli Thessaloniki. Miasto pełne pięknych zabytków, kawiarenek i restauracji. W trakcie jego zwiedzania będzie można zobaczyć Hagię Sofię, Łuk Hadriana, Plan Arystotelesa oraz wiele innych starożytnych budowli i cudownych krajobrazów.

Majówka 2013 w grecji
Majówka studencka grecja

Innym ważnym punktem całej majówki będą imprezy. Odbywać się one będą każdego dnia, nie tylko wieczorami i nie tylko na lądzie. Party Camp słynie z organizowania najlepszych i najbardziej oryginalnych  imprez studenckich, dlatego należy się spodziewać czegoś specjalnego. Poza imprezami w lokalnych klubach, planowane jest zbudowanie specjalnego miasteczka imprezowego dla wszystkich uczestników oraz impreza w czasie rejsu statkiem po morzu egejskim. Oprócz tego każdego dnia nie zabraknie rozmaitych konkursów i turniejów sportowych, w których zdobyć będzie można cenne nagrody. Jeśli jesteś pozytywnie zakręcony i lubisz dobrą zabawę nie może Cię zabraknąć na majówce Greece Party Camp 2013!