Majówka w Czarnogórze 2016

Piękna i dzika majówka w czarnogórze już od 829 zł!

Oszałamiające widoki, dzikie imprezy, a do tego szczypta adrenaliny. Już dziś zaplanuj majówkę 2016 i baw się z Party Camp. Warto się spieszyć, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona!

Jaki jest plan wyjazdu na majówkę 2016? Autokar odjeżdża 28 kwietnia z dogodnej dla ciebie lokalizacji. Ty wybierasz – Gdańsk, Warszawa, Poznań, Wrocław, Katowice, Kraków czy Łódź. 29 kwietnia przyjeżdżasz do Czarnogóry. 30 kwietnia podczas wycieczki objazdowej zobaczysz najpiękniejsze miejsca Montenegro, a 2 maja weźmiesz udział w ekscytującym raftingu na rzece Tarze, płynącej przez trzeci najgłębszy kanion na świecie. Po nim zasmakujesz imprezy w stylu Beach Party, a 3 maja odjedziesz do Polski.

 

To jednak nie wszystko! Wieczory w Czarnogórze upłyną pod hasłem dzikich imprez w najlepszych bałkańskich klubach. Zabawisz się m.in. w plażowym Coctail Barze Ploče i spędzisz szaloną noc w klubie Trocadero. Ponadto zaczerpniesz orientalnego haustu powietrza w Albanii, weźmiesz udział w Fish Picnicu na Jeziorze Szkoderskim, a także zrelaksujesz się na piaszczystej, otoczonej wzgórzami plaży Jaz.

Majówka w Czarnogórze
wyjazdy studenckie do Czarnogóry

Zakwaterowanie w trzygwiazdkowym hotelu Tatjana w dwóch opcjach: miejsce w pokoju 2-osobowym w cenie 799 zł lub w apartamencie 5-osobowym w cenie 899 zł.

Majówka 2016 Czarnogóra
Majówka studencka Czarnogóra

W cenie wyjazdu na majówkę w Czarnogórze m.in. śniadanie i obiadokolacja na miejscu, przejazd autokarem, 4 noclegi oraz opieka koordynatorów. Dodatkowo należy uiścić opłatę klimatyczną, ubezpieczenie o równowartości 50 zł oraz opłatę programową wynoszącą 25 euro.

Wyjazdy do Czarnogóry dla studnetów
Obozy i wyjazdy studenckie Bałkantrip

Więcej informacji o majówka 2016 w Czarnogórze i innych ofertach wyjazdów z Party Camp znajdziecie na oficjalnej stronie www oraz kontach facebook.