Majówka studencka dla singli

Party Camp, to nie wyjazd tylko dla grup i par


Na nasze wyjazdy jeździ od 50 do kilkuset osób dlatego wypoczynek nawet jak pojedziesz z nami w pojedynkę nie musi być nudny. Będąc singlem nie jesteś skazany/ skazana na samotne spędzanie wolnego czasu podczas majówki 2018 w Polsce. Podczas tegorocznego weekendu majowego mamy dla Ciebie przygotowane dwie oferty wyjazdów dla singli i nie tylko na Party Camp w Chorwacji i Hiszpanii. Wyobraź tylko sobie: ciepła woda, piaszczysta plaża, interesujący ludzie i zabawa w klubach przy muzyce naszych DJ-ów. Wybierając się z nami na majówkę gwarantujemy zawarcie nowych znajomości. Wsiadając do autokaru na starcie masz ich ponad 50 z którymi spędzisz drogę do miejsca docelowego, a po dojeździe robi się tylko ciekawiej i znajomych przybywa.

Majówka 2018 dla singli

Najważniejsze jest to, że na każdą z wypraw zapraszamy nie tylko pary, ale też singli. Zapewniamy doborowe towarzystwo innych młodych ludzi- najczęściej studentów i absolwentów w wieku 20-28 lat ale na naszych wyjazdach zawsze goszczą osoby 30+, które się dobrze czują w młodym gronie. Z doświadczenia wiemy, ze nowo zawarte znajomości na majówce i naszych wyjazdach pod marką Party Camp trwają wiele lat.

Wiadomo jeszcze jedną rzecz, że z polskimi studentami zabawa po prostu nie może się nie udać! Ta majówka będzie dla Ciebie i nas niezapomniana! Do zobaczenia na Party Camp!