Majówka Grecja 2013

Do najdłuższego weekendu majowego w roku zostało już bardzo mało czasu, a Ty jeszcze nie masz planów? Nic  się nie martw! Jeszcze nie wszystko stracone! Jeżeli lubisz świetną zabawę w super towarzystwie to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Greece Party Camp 2013 to największy wyjazd studencki na majówkę. Razem ze studentami z całej Europy możesz zobaczyć piękne miejsca Grecji oraz zintegrować się z nimi w czasie różnych imprez i innych atrakcji.

majówka studencka grecja
majówka 2013 grecja

Głównym punktem będą wycieczki do najatrakcyjniejszych miejsc Grecji. Razem z Party Camp będzie można odwiedzić i zobaczyć starożytne zabytki w Thessalonikach oraz słynne piękne Greckie Meteory, czyli  „wiszące klasztory”, nazywane często ósmym cudem świata.

Studencki weekend majowy 2013
Studencki weekend majowy

Poza tym każdego dnia, nie tylko wieczorami będzie można szaleć na różnorodnych imprezach.  Party Camp słynie z organizowania najlepszych i najbardziej oryginalnych imprez, dlatego i tym razem będzie podobnie. Poza imprezami w lokalnych klubach, planowane jest zbudowanie specjalnego miasteczka imprezowego dla wszystkich uczestników oraz impreza w czasie rejsu statkiem po morzu egejskim. Oprócz tego każdego dnia nie zabraknie rozmaitych konkursów i turniejów sportowych, w których zdobyć będzie można cenne nagrody.

Jeśli masz ukończone 18 lat, jesteś pozytywnie zakręcony i lubisz dobrą zabawę nie może Cię zabraknąć na Greece Party Camp 2013! Zapisz się już dziś na majówkę 2013!