Majówka dla singli

Wypoczynek w pojedynkę nie musi być nudny. Będąc singlem nie jesteś skazany/ skazana na samotne spędzanie wolnego czasu. Tym bardziej jeśli chodzi o majówkę. Na ten czas mamy do zaoferowania całe mnóstwo ciekawych miejsc. Przykładem może być majówka nad morzem. Ciepła woda, piaszczysta plaża, interesujący ludzie i zabawa w klubach przy muzyce najlepszych DJ-ów. Wybierając się z nami na majówkę gwarantujemy zawarcie nowych znajomości.

Jeśli jesteś zwolennikiem/zwolenniczką górskich wędrówek i tu możemy pomóc. Korzystając z naszej oferty każdy znajdzie coś dla siebie. Możemy zaproponować zarówno majówkę za granicą jak i w Polsce. Majówkę w górach i majówkę nad morzem. Wielbiciele ciepłych krajów mają do wybory majówkę w Hiszpanii czy Chorwacji.

Najważniejsze jest to, że na każdą z wypraw zapraszamy nie tylko pary, ale też singli. Zapewniamy doborowe towarzystwo innych młodych ludzi- najczęściej studentów. Nowo zawarte znajomości mogę przetrwać wiele lat. A co więcej, wiadomo, że z polskimi studentami zabawa po prostu nie może się nie udać. Ta majówka będzie niezapomniana.