Wyjazdy do Serbii

Bez dostępu do morza, za to z wieloma innymi wyjątkowymi atrakcjami. Serbia to kraj słowiański, który od wielu wieków inspiruje wydarzenia nie tylko na Bałkanach. Jeśli szukasz miejsca, gdzie można świetnie się zabawić i zobaczyć naprawdę niepowtarzalne rzeczy, to to jest kraj dla Ciebie.

Dlaczego warto odwiedzić Serbię?

Kraj ten jest ulokowany na południu Europy, na Półwyspie Bałkańskim, ale nie ma dostępu do morza. To jednak nie przeszkadza w odbyciu tu świetnych wyjazdów studenckich wraz z Party Camp. Klimat w Serbii jest przyjemny i łagodny. Można tu zarówno wypocząć nad dunajskimi plażami, jak i pojechać w góry, które zwłaszcza latem są wyjątkową atrakcją dla wielu turystów z całego regionu. Miejsce szczególnym jest także Belgrad ze swoją szeroką ofertą.

Jaka waluta obowiązuje w Serbii?

Dinar serbski.

Dlaczego Nowy Sad to świetne miejsce dla młodych?

Roi się tu od studentów, a ruch turystyczny wciąż wzrasta. Nowy Sad to miasto położone w północnej części Serbii, nad Dunajem, gdzie odbywa się jeden z najsłynniejszych muzycznych festiwali dla młodych ? Festiwal EXIT. To jednak nie wszystko, co można robić w lecie studenckim w Serbii. Nowy Sad, czyli serbskie Ateny, to przepiękne miasto z wieloma atrakcjami, między innymi licznymi klubami i ludźmi, którzy mentalnie zbliżeni są do Polaków. Dlatego wypoczynek tu na wakacjach studenckich w Serbii to świetny pomysł.
Warto zwiedzić także Belgrad, w którym obok licznych zabytków, muzeów i miejsc nad Dunajem, jest także bogata oferta klubowa, a najlepsze imprezy to domena wyjazdów z Party Camp. Jedziesz z nami do Serbii?

Sprawdź nasze oferty w Serbii

Wyjazdy studenckie do Serbii