Wyjazdy do San Marino

Jedno z najmniejszych państw świata, które stanowi enklawę na terenie Włoch. Kraj, który kojarzy się przede wszystkim ze średniowiecznymi zabudowaniami oraz wzgórzami, z których rozciąga się przepiękny widok, może urzekać, gdy spojrzy się na niego z bliska.

Dlaczego warto odwiedzić San Marino?

Założone w 301 roku przez świętego Maryna San Marino to od wieków enklawa na terytorium Włoch w południowej Europie. Teren tego kraju jest bardzo górzysty, a na wielu szczytach wzniesiono przepiękne średniowieczne zamki. San Marino może być chętnie odwiedzane podczas wyjazdów studenckich, by zobaczyć te niezwykłe, piękne budowle i zwiedzić stolicę kraju, San Marino, w której obecnie mieszka niespełna pięć tysięcy mieszkańców.
To także świetny pomysł na zabawę w nietypowych miejscach Europy. Warto wybrać wycieczki studenckie do San Marino, by nie tylko zobaczyć zabudowania z dawnych wieków, ale także by przekonać się, że w tym maleńkim państwie są kluby, w których można się dobrze zabawić.

Jaka waluta obowiązuje w San Marino?

Euro

Poznaj atrakcje, z których słynie San Marino

Podczas obozów studenckich San Marino pokaże Ci się z różnych stron. Możesz zwiedzać przepiękne zamki, średniowieczne zabudowania, strzeliste wierze i wiele innych oraz zobaczyć ten nietypowy, górzysty teren, który sprawia, że lata są tu niezwykle ciepłe, a zimy łagodne. To sposób na spędzenie czasu na najciekawszych wycieczkach po Europie, gdzie połączysz ze sobą przyjemność zwiedzania najważniejszych miejsc oraz zabawę z ponad setką uczestników z Polski na Party Camp. Warto postawić na nieszablonowe rozwiązania.

Sprawdź nasze oferty w San Marino

Wyjazdy studenckie do San Marino