Wyjazdy do Rumunii

To duże państwo wciąż wydaje się nieodkryte. Ale jeśli ciekawi Cię, jak można bawić się w Transylwanii, to z pewnością wyjazdy z Party Camp przypadną Ci do gustu. W końcu w Rumunii można wypocząć nad Morzem Czarnym i w wielu innych miejscach.

Dlaczego warto odwiedzić Rumunię?

Rumunia leży na południowym wschodzie Europy, nad Morzem Czarnym. Graniczy z Mołdawią, Ukrainą, Bułgarią, Serbią i Węgrami. To jeden z większych krajów naszego kontynentu. Z pewnością najbardziej znany jest z Transylwanii i opowieści o wampirach, jednak to nie jedyne miejsce warte odwiedzenia w tym niedocenianym kraju. Klimat jest dość przyjemny, zwłaszcza w kurortach nadmorskich, które znajdują się na południu kraju.
Lato studenckie w Rumunii może być bogate w doświadczenia i atrakcje. Dbamy o ciekawe miejsca, które odwiedzasz w międzyczasie oraz o zabawę w najlepszych kurortach kraju. To możliwość zobaczenia czegoś, czego nie ma w Polsce, a do tego korzystanie z warunków klimatycznych, przyjemnie ciepłej wody i klubów, których tu nie brakuje.

Jaka waluta obowiązuje w Rumunii?

Lej.

Poznaj atrakcje, z których słynie Rumunia

Kraj górzysty, oparty o Karpaty. Warto wybrać się na obozy studenckie do Rumunii i zobaczyć słynne Wzgórze Transylwańskie czy też deltę Dunaju. Świetnym miejscem na zabawę w doskonałych klubach i kąpiel w Morzu Czarnym jest Mamaja, która jest najstarszym tego typu miejscem w Rumunii. Wybierając wyjazdy z Party Camp, masz szansę na niezapomniane wakacje studenckie w Rumunii. Sprawdź, co ciekawego słychać w niedocenianym kraju czarnomorskim.

Sprawdź nasze oferty w Rumunii

Wyjazdy studenckie do Rumunii