Wyjazdy do Rosji

Największy kraj świata, który jednocześnie jest europejski, środkowoazjatycki i wschodnioazjatycki. To miejsce, które z pewnością warto odwiedzić, bowiem od zawsze słynie nie tylko z doskonałego wojska, ale także kultury i umiejętności szampańskiej zabawy.

Rosja jest krajem ulokowanym za wschód od Białorusi i państw bałtyckich. Graniczy z Białorusią, Finlandią czy Łotwą oraz Estonią w Europie, a przez Obwód Kaliningradzki także z Polską czy Litwą. Jednak na wschodzie granic jest więcej, a sama Rosja rozciąga się aż za Chiny. Trudno więc mówić o jednej atrakcji turystycznej Rosji, bowiem tu nie tylko wiele mórz i pięknych miejsc do wypoczynku, ale także góry, doskonałe jedzenie i chęć do zabawy niemalże w każdym miejscu.

Warto zobaczyć rosyjskie tereny od różnej strony. Z jednej to Morze Czarne i przyjemne Soczi, z drugiej Astrachań i ujście Wołgi do Morza Kaspijskiego. Z trzeciej w końcu to Moskwa, wyjątkowa stolica, bogata w atrakcje turystyczne. Podobnie jak i Sankt Petersburg czy Kaliningrad. Miejsc do zwiedzania i spędzenia niezapomnianych nocy w Rosji nie zabraknie.

Sprawdź nasze oferty w Rosji

Wyjazdy studenckie do Rosji