Wyjazdy do Norwegii

Norwegia jest określana jako jeden z najszczęśliwszych krajów na świecie. To miejsce, w którym można nie tylko dobrze żyć, ale i spędzić fantastyczny czas podczas wyjazdu w trakcie wakacji i nie tylko. Poznaj daleką północ z Party Camp.

Dlaczego warto odwiedzić Norwegię?

Norwegia leży na północy Europy i ma dostęp do Morza Północnego. Sąsiaduje ze Szwecją, Finlandią i Rosją. Słynie z przepięknej przyrody, cudownie zachwycających fiordów oraz niskiej gęstości zaludnienia. Norwegia to także miejsce, gdzie można spędzić czas na nartach, w licznych tu górach panują doskonałe warunki uprawiania różnych zimowych sportów. Dlatego jest to świetne miejsce na wyjazdy studenckie, które pozwolą Ci zwiedzić piękne oblicze Norwegii, ale także zabawić się w najlepszych klubach, w których Norwegowie szukają odpoczynku po ciężkim tygodniu pracy.

Jaka waluta obowiązuje w Norwegii?

Korona norweska.

Poznaj atrakcje, z których słynie Norwegia

Przekonaj się, że w Norwegii, na dalekiej północy, można zobaczyć wiele niezwykłych zabytków. To między innymi dzieła Matki Natury, ale także położone poza kołem podbiegunowym Tromso czy słynące z drewnianej, dawnej zabudowy Bergen. Na wyjazdy dla studentów do Norwegii doskonałe będzie także Oslo, czyli stolica kraju. Liczne kluby już czekają na Ciebie, by pokazać Ci, że zimni Skandynawowie też potrafią się bawić. Jeśli nie wiesz, gdzie znajdziesz najlepsze imprezy w Oslo czy innych miastach, obozy studenckie w Norwegii z Party Camp z pewnością rozwieją Twoje wątpliwości.

Sprawdź nasze oferty w Norwegii

Wyjazdy studenckie do Norwegii