Wyjazdy do Niemiec

Wielki kraj o wielkich możliwościach. Wyjazd turystyczny do Niemiec może wiązać się zarówno z wybrzeżem, i to dwóch mórz, jak i górskim szaleństwem w niemałych Alpach. Niemcy to kraj, w którym wiele rzeczy funkcjonuje najlepiej. Chcesz się o tym przekonać?

Niemcy leżą w zachodniej Europie. Są ulokowane między Polską, Czechami Francją a Austrią i Szwajcarią. Na północy mają także granicę z Danią. Stolicą jest Berlin, jedno z największych miast Europy, jednak równie ważne są Bonn czy Monachium. W Niemczech można zwiedzać przepiękne miejscowości, doskonale zachowane od zniszczeń wojennych, ale także spędzić czas nad Morzem Północnym czy Morzem Bałtyckim. To także Alpy, które rozciągają się na południu kraju i dają turystom wielkie możliwości. Warto zwrócić uwagę na doskonałe piwo i szaleństwo na stoku.

Czy Niemcy potrafią się bawić? Z pewnością można tu spędzić doskonały czas ze znajomymi, którzy uwielbiają piwo. To narodowy trunek w tym kraju, więc na stokach i w wielu innych miastach nie może go zabraknąć. Podobnie jak doskonałych klubów i miejsc, gdzie studenci mogą się zabawić.

Sprawdź nasze oferty w Niemczech

Wyjazdy studenckie do Niemiec