Wyjazdy do Litwy

Litwa leży bardzo blisko Polski i jest z nią związana historycznie. Dziś to państwo niewielkie, ale dumne, które może Cię zaskoczyć doskonałym jedzeniem oraz otwartością i chęcią do zabawy. Bałtowie tak łatwo nie odpuszczają.

Warto zobaczyć Litwę przez nieco inny pryzmat. Stolicą jest dziś Wilno, czyli dawne polskie miasto, w którym wciąż wiele jest z naszej kultury i historii. Jednak można także zwiedzić inne wyjątkowe miasta tego kraju jak Kłajpeda ? nadmorski port ? czy Kowno, które już nieco wyróżniają się na tle Wilna i ?historycznie polskiej? części tego kraju. Litwa graniczy dziś nie tylko z Polską, ale także Białorusią, Łotwą oraz Rosją w Obwodzie Kaliningradzkim. Litwa to jednak także przepiękne tereny zielone, w których największym plusem jest cisza.

Litwa jest miejscem, które może Cię zaskoczyć, zwłaszcza stolica. W Wilnie wiele się dzieje, a samo miasto jest nie tylko przepiękne, ale także zadbane i bogate w różne oferty, w tym w ofertę doskonałych klubów, w których zabawisz się niejeden raz. Litwa to także morze i kurorty, które pozwolą Ci wypocząć.

Sprawdź nasze oferty w Litwie

Wyjazdy studenckie do Litwy