Wyjazdy do Holandii

Lubiany przez każdego kraj, który niemalże w całości leży w depresji. Miejsce, które urzeka porządkiem, nietypowym krajobrazem oraz rozwiązaniami motoryzacyjno-lokomocyjnymi. Do tego sieć autostrad oraz przemili ludzie. Holandia to kraj, który każdy chciałby odwiedzić.

Dlaczego warto postawić na Holandię?

Holandia leży w Europie Zachodniej, nad Morzem Północnym. Jest jednym z najgęściej zaludnionych krajów, ale nie przeszkadza to zbytnio w jej zwiedzaniu. Stolicą jest Amsterdam, choć Haga jest centrum administracyjnym. Obozy studenckie w Holandii cieszą się dużym zainteresowaniem, nie tylko dlatego, że w tym kraju można bez problemów palić marihuanę. To także miejsce uporządkowania, które nocą zamienia się w doskonałą imprezownię. Warto to zobaczyć.

Jaka waluta obowiązuje w Holandii?

Euro.

Amsterdam to miejsce wyjątkowe

Amsterdam jest miastem zatłoczonym przez turystów, ale coraz więcej osób docenia kunszt stolicy. Nie może jej zabraknąć podczas objazdówki po Holandii czy wyjazdów studenckich. Bez wątpienia w stolicy można przejechać się rowerem, zwiedzić nietypowe rzeźby w centrum czy też smacznie zjeść, ale także dobrze się zabawić, więc lepiej pomyśleć o niezwykłym Amsterdamie wraz z ekipą Party Camp.
Warto także udać się na plaże, choć sama woda jest chłodna i kąpieli się nie uskutecznia. Co nie oznacza, że lato studenckie w Holandii nie jest gorące, bo zawsze znajdzie się szeroka gama doznań wśród najlepszych klubów tej części Europy. Warto zobaczyć, jak wiele oferuje Amsterdam i inne miasta Holandii.

Sprawdź nasze oferty w Holandii

Wyjazdy studenckie do Holandii