Wyjazdy do Gruzji

Coraz bardziej popularny kierunek dla zwiedzających Morze Czarne. Gruzja słynie z doskonałego jedzenia, zamiłowania do tańców i śpiewu oraz świetnego wina. Znajdą się i inne trunki, a przy tym widoki, przyrodnicze atrakcje oraz miejsca, które trzeba odwiedzić. Gruzja niejedno ma do pokazania.

Gruzja to kraj na poły azjatycki. Leży nad Morzem Czarnym, gdzie najbardziej znanym kurortem jest Batumi. Graniczy z Rosją, Turcją, Armenią, Azerbejdżanem, a jej stolicą jest Tbilisi. To miasto ma wiele tajemnic i warto odwiedzić tu nie tylko klubowe zakamarki. Oprócz tego przepiękny Kaukaz oraz zupełnie inna kultura, którą możesz poznać tylko, wówczas gdy pojawisz się w tym miejscu. Przyjemne kurorty Gruzji oraz ciekawe miasta zapewne zapadną Ci w pamięci na długo.

Skosztowanie doskonałego, gruzińskiego jedzenia będzie świetnym pomysłem na każdą porę dnia. Gruzja to miejsce świetne dla tych, którzy szukają kompanów do zabawy. Gruzini potrafią się bawić, więc ten kraj to miejsce na wakacyjny wypad studencki.

Sprawdź nasze oferty w Gruzji

Wyjazdy studenckie do Gruzji